جامع نیوز:رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی در مراسم افتتاح رسمی بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان-میلاد۲- ، سازمان تأمین اجتماعی را نقطه اتکا وامید بازنشستگان عنوان کرد. به گزارش جامع نیوز، علی اصغر بیات در این مراسم گفت: در دولت تدبیر وامید لطف خداوند شامل حال بازنشستگان شد که دکتر ربیعی […]

جامع نیوز:رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی در مراسم افتتاح رسمی بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان-میلاد۲- ، سازمان تأمین اجتماعی را نقطه اتکا وامید بازنشستگان عنوان کرد.
به گزارش جامع نیوز، علی اصغر بیات در این مراسم گفت: در دولت تدبیر وامید لطف خداوند شامل حال بازنشستگان شد که دکتر ربیعی به عنوان فردی دلسوز و کارآمد مسئولیت وزارت کار را برعهده بگیرد و همچنین دکتر نوربخش به عنوان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی منصوب شود.
وی افزود: سازمان تأمین اجتماعی در سالهای گذشته با حاشیه های فراوانی مواجه بوده است که با انتصاب این دو مدیر متعهد، آرامش به این سازمان بازگشته و به بخش مهمی از اهداف خود رسیده است.
بیات از اعزام ۲۵ هزار بازنشسته سازمان تأمین اجتماعی به مشهد مقدس خبر داد و افزود: همچنین انتظار داریم در رابطه با مسکن بازنشستگان نیز همه مسئولان همکاری کنند.
رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه طرح موضوع ادغام درمان موجب بر هم خوردن آرامش گروه بزرگی از اقشار جامعه که از مراکز درمانی ملکی این سازمان استفاده می کنند، می شود، اظهار داشت: تأمین اجتماعی امید مستمری بگیران است و هر گونه تحولی در این سازمان در زندگی آنها تأثیرگذار است.
همچنین در این مراسم، از سوی کانون عالی کارگران بازنشسته ومستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی، لوح تقدیری به دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دکتر سید تقی نوربخش مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی به دلیل عمکرد عالی آنها و صیانت از حقوق بیمه شدگان ومستمری بگیران اهدا شد.