جامع نیوز:کارت جدید گرافیکی Strix GTX 960 ایسوس مجهز به فناوریهای انحصاری ایسوس از جمله Direct CU II برای دستیابی به عملکردی سریعتر و خنکتر و همچنین حذف کامل نویز فن ارائه شده است. این کارت گرافیکی جدید به تجهیزات Super Alloy Power مجهز شده است که به ثبات و خنک کنندگی کارت کمک قابل […]

جامع نیوز:کارت جدید گرافیکی Strix GTX 960 ایسوس مجهز به فناوریهای انحصاری ایسوس از جمله Direct CU II برای دستیابی به عملکردی سریعتر و خنکتر و همچنین حذف کامل نویز فن ارائه شده است.
این کارت گرافیکی جدید به تجهیزات Super Alloy Power مجهز شده است که به ثبات و خنک کنندگی کارت کمک قابل توجهی میکند و فناوری GPU Tweak به همراه XSplit Gamecaster که برای اورکلاکینگ و انتقال آنلاین تصویر و محتوای چند رسانه ای تعریف شده اند. Strix GTX 960 به یک رابط DisplayPort برای نماش محتوای ۴K/UHD نیز مجهز شده است.
این کارت جدید گرافیکی به صورت پیش فرض توسط ایسوس اورکلاک شده و فرکانس آن از ۱۲۹۱ مگاهرتز به ۱۳۱۷ مگاهرتز افزایش یافته و عملکرد چشمگیری در اجرای بازیها از خود نشان داده است. Strix GTX 960 در مقایسه با کارت مرجع در اجرای بازی Assassin’s Creed Unity و Battlefield 4 و همچنین در آزمون بنچمارک۳DMark 11 با وضوح تصویر ۱۹۲۰×۱۰۸۰ تا ۱۲ درصد عملکرد سریعتری را از خود نشان داده است.

از ۳۰ درصد عملکرد خنکتر و سه برابر کم صداتر لذت ببرید
کارت گرافیکی Strix GTX 960 به فناوری انحصاری DirectCU II مجهز شده است که میتواند تا ۲۲۰ درصد در ازبین بردن حرارت در مقایسه با کارت مرجع موفق تر عمل میکند. همین موضوع منجر به ۳۰ درصد افزایش عملکرد در خنک کنندگی و همچنین ۳ برابر ساکت تر شدن کارت در اوج فعالیت آن میشود. طراحی سیستم خنک کننده کارت گرافیکی Strix GTX 960 به فناوری 0dB نیز مجهز میباشد در نتیجه به گیمرها اجازه میدهد تا در سکوت کامل و در دمای پایین پردارنده گرافیکی از اجرای اواع بازیها لذت ببرند.

Super Alloy Power
مدار برق رسانی کارت گرافیکی Strix GTX 960 از ۵ فاز دیجیتالی بهره می برد که میزان بهره وری مصرف انرژی را تا ۱۵ درصد بهبود می بخشد، ولتاژ را به صورت هوشمند تنظیم میکند، پایداری و ثبات کارت را تا ۲.۵ برابر در مقایسه با دیگر نمونه ها افزایش می دهد.

مانیتورینگ و کنترل لحظه ای با GPU Tweak
کارت گرافیکی Strix GTX 960 به GPU Tweak مجهز شده است که ابزاری انحصاری برای دستیابی به عملکردی عالی و کنترل سرعت GPU، ولتاژ و سرعت کلاک حافظه برای پیاده سازی اورکلاکینگ ایمن تر کارت گرافیکی میباشد.
به علاوه GPU Tweak شامل نسخه شخصی سازی شده XSplit Gamecastre نیز میباشد که به کاربران اجازه میدهد تا محتوای نمایشگر خود را از طریق اینترنت و به صورت لحظه ای با سایر گیمرها به اشتراک بگذارند. گیمرها میتوانند به راحی وضعیت سیستم از جمله نرخ فریم، فشار کاری پردازنده دما و بررسی عملکرد سیستم و سایر مشخصات آن را تنها با یک کلیک مشاهده نمایند.