جامع نیوز:وقتی صحبت از کامپیوتر های بدون کیس یا AiO به میان میاید، تصور غریب به اتفاق افراد دستگاه هایی با ابعاد یک نمایشگر ۲۱ اینچی و حتی بالاتر است که شاید راحتی لازم را برای برخی از کاربران به همراه نداشته و در مواردی که فضای کار لازم و کافی برای استفاده و نصب […]

جامع نیوز:وقتی صحبت از کامپیوتر های بدون کیس یا AiO به میان میاید، تصور غریب به اتفاق افراد دستگاه هایی با ابعاد یک نمایشگر ۲۱ اینچی و حتی بالاتر است که شاید راحتی لازم را برای برخی از کاربران به همراه نداشته و در مواردی که فضای کار لازم و کافی برای استفاده و نصب از این دستگاه ها وجود ندارد کاربران با مشکلات جدیدی مواجه میشوند. اما ایسوس با توجه به نگاه متفاوت خود به نیازهای کاربران برای افرادی که نیاز به یک کامپیوتر بدون کیس دارند راه حل های متفاوتی را ارائه کرده است. یکی از جدید ترین محصولات ایسوس در رده کامپیوترهای بدون کیس ، ET1620 است که با توجه به ابعاد و بازار هدف، از طراحی متفاوتی نسبت به سایر محصولات در این رده برخوردار میباشد.

ET1620 ایسوس یک کامپیوتر بدون کیس ۱۶ اینچی با نمایشگر لمسی است و بدنه آن به صورتی طراحی شده است که در محدود ترین فضای کاری نیز بدون دردسر قابل استفاده میباشد. ابعاد و نوع طراحی ET1620 ،به کاربر این امکان را میدهد تا بتواند از دستگاه خود در هر محلی و شرایطی بهره مند شوند. ایسوس این کامپیوتر بدون کیس را با هدف قابلیت حمل و جابجایی آسان طراحی کرده است موضوعی که میتوان به سادگی با یک نگاه به ظاهر و مشخصات فنی ET1620 به آن پی برد.

این کامپیوتر بدون کیس به پردازنده Intel Celeron و پردازنده گرافیکی مجتمع اینتل مجهز شده است و حداکثر از ۸ گیگابایت حافظه و ۵۰۰ گیگابایت فضای ذخیره سازی نیز پشتیبانی میکند. نمایشگر LED این کامپیوتر از کیفیت مناسب برخوردار بوده و وضوح تصویر در این نمایشگر ۱۵.۶ اینچی با قابلیت لمس ده انگشتی ۱۳۶۶×۷۶۸ پیکسل میباشد. کاربران برای اتصال لوازم و دستگاه های جانبی نیز با محدودیتی مواجه نخواهند بود. در کنار بدنه دستگاه دو پورت USB 3.0 ، اسلات کارت خوان و ورودی هدفون و میکروفون تعبیه شده است. پشت بدنه دستگاه نیز به دو پورت USB 2.0 ، خروجی HDMI و VGA و دو پورت COM مجهز میباشد تا تنوع امکانات اتصالی ET1620 را کامل کنند.

همان گونه که پیش تر بدان اشاره شد ET1620 یک دستگاه قابل حمل و سبک است و تنها ۲ کیلوگرم وزن دارد که در مقایسه با بسیاری از لپتاپ های موجود در بازار نیز سبک تر میباشد. به علاوه وجود قابلیت VESA امکان اتصال این دستگاه را به دیوار و هر سطح دیگر میسر می سازد و پایه نگه دارنده آن نیز طراحی انعطاف پذیری دارد که این کار را بدون هیچگونه مشکلی برای شما امکان پذیر میسازد.

این موضوع این دستگاه را بیش از پیش برای مصارف تجاری ،مانند استفاده در بیمارستان ها، مراکز خرید ،اداره جات ، بانک ها، مراکز تجاری و غیره مناسب می نماید.

یکی از ویژگی های این کامپیوتر بدون کیس که نمی توان آن را نادیده گرفت ویژگی NFC است، که تبادل اطلاعات و فایل ها را میان ET1620 و هر دستگاه دیگری که از NFC پشتیبانی میکند را به سرعت و سادگی امکانپذیر میسازد.

۶۰ کلمه: ET1620 یکی از جدید ترین محصولات ایسوس در رده کامپیوترهای بدون کیس با طراحی زیبا است که به پردازنده Intel Celeron و پردازنده گرافیکی مجتمع اینتل مجهز شده است و حداکثر از ۸ گیگابایت حافظه و ۵۰۰ گیگابایت فضای ذخیره سازی نیز پشتیبانی میکند. نمایشگر LED این کامپیوتر از کیفیت مناسب برخوردار بوده و وضوح تصویر آن ۱۳۶۶×۷۶۸ پیکسل میباشد.

در پایان باید ذکر نمود که این دستگاه با دو سال خدمات پس از فروش عرضه خواهد شد.

۸۰ کلمه: ET1620 یکی از جدید ترین محصولات ایسوس در رده کامپیوترهای بدون کیس با طراحی زیبا است که به پردازنده Intel Celeron و پردازنده گرافیکی مجتمع اینتل مجهز شده است و حداکثر از ۸ گیگابایت حافظه و ۵۰۰ گیگابایت فضای ذخیره سازی نیز پشتیبانی میکند. نمایشگر LED این کامپیوتر از کیفیت مناسب برخوردار بوده و وضوح تصویر آن ۱۳۶۶×۷۶۸ پیکسل میباشد. ET1620 یک دستگاه قابل حمل و سبک است و تنها ۲ کیلوگرم وزن دارد که در مقایسه با بسیاری از لپتاپ های موجود در بازار نیز سبک تر میباشد.

۱۰۰ کلمه: ET1620 یکی از جدید ترین محصولات ایسوس در رده کامپیوترهای بدون کیس با طراحی زیبا است که به پردازنده Intel Celeron و پردازنده گرافیکی مجتمع اینتل مجهز شده است و حداکثر از ۸ گیگابایت حافظه و ۵۰۰ گیگابایت فضای ذخیره سازی نیز پشتیبانی میکند. نمایشگر LED این کامپیوتر از کیفیت مناسب برخوردار بوده و وضوح تصویر آن ۱۳۶۶×۷۶۸ پیکسل میباشد. ET1620 یک دستگاه قابل حمل و سبک است و تنها ۲ کیلوگرم وزن دارد. این کامپیوتر بدون کیس از فناوری NFC نیز پشتیبانی میکند که تبادل اطلاعات میان ET1620 و هر دستگاه دیگری که از NFC پشتیبانی میکند را به سادگی امکانپذیر میسازد.