جامع نیوز:به نظر می‌رسد کمپانی ال جی با ارائه محصولات پیشرفته در قالب نمایشگاه‌های منطقه‌ای ، جایگاهی جهانی را برای خود به دست آورده است. سئول ، ۲۲ ژانویه ۲۰۱۵ : فستیوال سالانه محصولات جدید الکترونیکی ال جی یا همان ال جی الکترونیک در کامپو پکوئنو ، منطقه‌ای تاریخی و البته فرهنگی واقع در لیبسون […]

جامع نیوز:به نظر می‌رسد کمپانی ال جی با ارائه محصولات پیشرفته در قالب نمایشگاه‌های منطقه‌ای ، جایگاهی جهانی را برای خود به دست آورده است.

سئول ، ۲۲ ژانویه ۲۰۱۵ : فستیوال سالانه محصولات جدید الکترونیکی ال جی یا همان ال جی الکترونیک در کامپو پکوئنو ، منطقه‌ای تاریخی و البته فرهنگی واقع در لیبسون پرتغال تحت عنوان ” نوآوری برای یک زندگی بهتر ” آغاز به کار کرد.این نمایشگاه سالانه InnoFest که از سال ۲۰۱۳ فعالیت خود را شروع کرده است ، فرصتی است که می‌توان آن را به عنوان ویترینی برای ارائه دامنه متعددی از محصولات الکترونیکی و البته تجهیزات خانگی ال‌جی ، برای مصارف خانواده‌ها در هر منطقه‌ای تشبیه کرد. با توجه به نوآوری و پیشرفت تکنولوژی ، درک و لحاظ کردن نیاز مشتری بر حسب منطقه زندگی آنها ، ال‌جی در این هفته میزبان بازدیدکنندگان بسیاری از مناطق مختلف از جمله خاورمیانه ، افریقا و اروپا خواهد بود و پس از آن در هفته‌های آتی این نمایشگاه‌ به مالزی ، چین و امریکای شمالی خواهد رفت.

محصولات برجسته ال جی در نمایشگاه سالانه InnoFest ، ارائه تلویزیون‌های پرچمدار ۴k OLED ال‌جی است که به ترتیب در اندازه‌های ۵۵ ، ۶۵ و ۷۷ اینچ و البته در قالب‌ مدل‌هایی با صفحه نمایش تخت و منحنی توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب خواهند کرد. این محصولات با برخورداری از نمایی باشکوه و رنگ مشکی کامل و ضریب نامحدودی از کنتراست رنگ به همان وضوح طبیعت خود رنگ‌ها ، بدون شک به یکی از محصولات برجسته این نمایشگاه تبدیل خواهند شد.

همچنین بازدید کنندگان نمایشگاه InnoFest با محصول دیگری از سری جدید تلویزیون‌های Ultra HD ال‌جی ، با کیفیت نمایش هر چه بیشتر عمق رنگ‌ها ، تصاویر را زنده نمایش می‌دهد، آشنا خواهند شد. علاوه براین ، کمپانی ال‌جی در این نمایشگاه از سری‌های جدید Music Flow بی‌سیم خود، رونمایی خواهد کرد که شامل دو بلندگوی بی‌سیم و اسپیکر قابل حمل می‌شوند. در این لیست باید مانیتورهای فوق عریض
۳۴ اینچ را هم اضافه کرد که با کیفیت Quad HD (3440 x 1440) برای مصرف کنندگان منطقه‌ای رونمایی می‌شوند. مهمان ویژه نمایشگاه InnoFest کسی نیست جز جورج گانکلاوس ، رئیس هیات مدیره انجمن صدا و تصاویر اروپا که برای تجربه کردن محصولات جدید به نمایش گذاشته شده توسط کمپانی ال‌جی و فناوری‌های صوتی ،بازدیدکنندگان را همراهی خواهد کرد.

تجهیزات هوشمند ال‌جی برای مصارف خانگی و بالا بردن سطح رفاه خانوارها تهیه و تولید می‌شوند .در نمایشگاه InnoFest2015 ‌ آخرین مدل ماشین‌های لباسشویی همراه با TourboWash TMو فناوری
۶ Motion Direct Drive می‌باشند. این لباسشویی به لحاظ چرخشی ، زمان کمتری را دربر می‌گیرد ضمن اینکه آب کمتری هم مصرف می‌کند .در ویترین نمایشگاه InnoFest سال ۲۰۱۵ ال‌جی ، بازدیدکنندگان می‌توانند با یخچال‌هایی با انرژی کارآمد و البته مجهز به کمپروسور خطی معکوس آشنا شوند. این یخچال‌ها با توجه به تجهیزات به کار رفته در آنها ،کارایی بیشتر و قابلیت‌های بالاتری هم دارند ضمن اینکه دوام آنها هم بیشتر خواهد بود البته شاید مهمترین نکته درباره این نوع از یخچال‌ها تولید صدای هر چه کمتر آنها باشد. در این نمایشگاه علاوه بر این محصولات یخچال‌های door in door ، ال‌جی ارائه می‌شوند که دسترسی سریعتر به مواد غذایی داخل یخچال را ممکن می‌سازند آن هم با کمترین مقدار هدر رفتن سرمای داخل یخچال.

در نمایشگاه InnoFest2015 محصول دیگر ال‌جی با نام LG Styler می‌باشد که در واقع یک سیستم پیشرفته مدیریت لباس‌‌ها است. به طوریکه این محصول قادر است لباس‌هایی که نگهداری آن سخت است تمیز و نو نگه داشته و البته ویژگی‌های هوشمندی دیگری نظیر: مانع از چین و چروک شدن شلوارهایی که پارچه آنها زود چروک را دارا می‌باشد.

در ویترین نمایشگاه سالانه InnoFest2015 ال‌جی جارو برقی‌های پیشرفته CordzeroTM هم نمایش داده خواهند شد. جارو برقی‌هایی که با توجه به قدرت و راحتی خود تجربه جدید از پاکیزگی را ارائه دهند تا ذهنیت مصرف کنندگان را نسبت به آنچه که نظافت خانگی نامیده می‌شود را کاملا تغییر دهند. البته بابت این تغییر باید از موتورهای اینورتر هوشمند ال‌جی و فناوری Power Pack TM این کمپانی تشکر کرد.

” ال‌جی جهش بزرگی در جهت تقویت و بالا بردن جایگاه خود به عنوان یک کمپانی صنعتی و راهبردی در نمایشگاه‌های جهانی و منطقه‌ای داشته است”این گفته واین پارک ، معاون اجرایی رئیس بازاریابی و فروش کمپانی جهانی الکترونیکی ال جی است.” ما متعهد به ارائه محصولات ال‌جی جهت مهیا کردن زندگی راحت‌تر برای مصرف کنندگان محلی و منطقه‌ای خود هستیم و نمایشگاه سالانه InnoFest2015 ال‌جی به شما کمک می‌کند تا امسال را هر چه بهتر آغاز کنیم.”