جامع نیوز:سیلیکون پاور یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات مرتبط با حافظه در دنیا از جدیدترین درایوهای حالت جامد SATAIII (SSD) خود به نام Slim S85 و V85 Velox با حداکثر ظرفیت ۹۶۰GB رونمایی کرد. از جمله ویژگی های اس اس دی‌ها سرعت خواندن و نوشتن بالا، کاهش زمان بوت شدن سیستم، افزایش کارایی سیستم […]

جامع نیوز:سیلیکون پاور یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات مرتبط با حافظه در دنیا از جدیدترین درایوهای حالت جامد SATAIII (SSD) خود به نام Slim S85 و V85 Velox با حداکثر ظرفیت ۹۶۰GB رونمایی کرد.
از جمله ویژگی های اس اس دی‌ها سرعت خواندن و نوشتن بالا، کاهش زمان بوت شدن سیستم، افزایش کارایی سیستم و افزایش بازده در زمان اجرای بازی را می توان بر شمرد.
از طرف دیگر Slim S85و Velox V85 7میلی متری بسیار باریک بوده و قابلیت حمل آسان را فراهم می کند.

افزایش کارایی ، ظرفیت و قابلیت اطمینان
Velox V85وS85 Slim دارایاینترفیس SATA III 6Gbps و سرعت خواندن/ نوشتن آن در تستATTO : 540MB/560MB بر ثانیه و در تست CDM (Crystal Disk Mark): سرعت خواندن / نوشتن ۵۱۰MB/530MB برثانیه می‌باشد.
Slim S85 وVelox V85 سرعت بالایی در انتقال عکس ها با رزولیشن بالا ، ویدئوها و فایل‌های چند رسانه‌ای ارائه می‌کند. این محصول یک سیستم جامع را برای متخصصان وعلاقه مندان به بازی ها با زمان بوت بالا، سرعت بالا در انتقال داده‌ها و multi tasking پیشرفته را فراهم می کند.
اس اس دی ۹۶۰GB فضای زیادی را برای کاربران فراهم می‌کند تا اطلاعات موجود در هارد درایو خود شامل فیلم، موزیک و .. را به اس اس دی تازه نصب کرده خود انتقال دهند. S85 و V85 دارای مقاومت بالا در برابر شوک و لرزش، سیستم پایش داخلی و تکنولوژی ECC است.
Velox V85با ۶۴ گرم وزن و ۷ میلیمتر ارتفاع، بسیار باریک بوده و به خاطر حمل آسان، مناسب برای انواع الترابوک و لپ تاپ‌ می باشد. به علاوه دارای کیت نصب برای لپ تاپ‌ها، کامپیوتر‌های رومیزی و الترابوک‌ها با راه‌حل‌های مختلف به روز رسانی می باشد.
این دو اس اس دی در حافظه های ۲۴۰GB ، ۴۸۰GB و ۹۶۰GB در ابعاد ۱۰۰mm x 69.85mm x 7mm موجود می باشد .
از ویژگی‌های آن مجهز بودن به امکان Wear Leveling برای افزایش عمر محصول، فناوری ECC برای تضمین فرایند انتقال داده و مصرف پایین انرژی اشاره نمود.

در تحولی دیگر کمپانی سیلیکون پاور موفق به دریافت ۱۰ جایزه از Taiwan Excellence 2015 شد.
در‌سال جدید میلادی کمپانی سیلیکونپاور برای ششمین بارمتوالی برنده ۱۰جایزه Taiwan Excellence award 2015 شد.
به سفارش وزارت امور اقتصادی (MOEA) و شورای توسعه تجارت خارجی تایوان (TAITRA) تعدادی جوایز Taiwan Excellence برای تشویق به تولید محصولات با کیفیت در نظر گرفته شده است و هیئت داوران این مسابقه با ۹۱ کارشناس بر اساس معیارهایی همچون “R&D”، “طراحی”، “کیفیت”، “Marketability”و ” Made in Taiwan ” برترین محصولات را انتخاب می کنند .
در مسابقات سال ۲۰۱۵ سیلیکون پاورعملکرد بهتری نسبت به دیگر رقبا داشت و توانست ۱۰ جایزه را به خاطر محصولات خود شامل فلش مموری، HDD))portable hard drives و external solid state drive(SSD) بدست آورد.

فلش مموری‌های سیلیکون پاور با بدنه زیبا و کیفیت بالا در طرح‌ها و ظرفیت‌های مختلف متناسب با سلیقه‌های گوناگون تولید می‌شود که به هفت عدد از فلش مموری‌های سیلیکون پاور شامل J05 & T05 J80 & F80 & ، M70 ، J06 & T06 ، J07 & T07 ، B06 & U06 ، B30 & U30 جایزه the Taiwan Excellence Award 2015 اعطا شد.