جامع نیوز: بانک تجارت رتبه نخست سرویس موبایل بانک را در چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت کسب کرد. به گزارش جامع نیوز،چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت بر اساس ارزیابی کمیته داوران جشنواره دکتر نوربخش، سرویس موبایل بانک تجارت تجارت را حائز کسب رتبه نخست دانست و تندیس این جشنواره […]

جامع نیوز: بانک تجارت رتبه نخست سرویس موبایل بانک را در چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت کسب کرد.

به گزارش جامع نیوز،چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت بر اساس ارزیابی کمیته داوران جشنواره دکتر نوربخش، سرویس موبایل بانک تجارت تجارت را حائز کسب رتبه نخست دانست و تندیس این جشنواره را به محمدابراهیم مقدم مدیرعامل بانک تجارت اعطا نمود.در لوح تقدیر این جشنواره که به امضاء دکتر ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی رسیده از تلاش خلاقانه مدیران و کارکنان مجموعه بانک تجارت به خاطر ارائه سرویس موبایل بانک تجارت قدردانی به عمل آمده است.

امکان انتقال وجه کارت به کارت تحت سامانه شتاب، انتقال وجه به حساب‌های تجارت و انتقال وجه پایا، خرید نرم‌افزار، شارژ سیمکارت (تکانک)، پرداخت قبوض و اقساط، دریافت موجودی، مدیریت چک و … از جمله خدمات موبایل بانک تجارت به شمار می‌روند.

گفتنی است، جشنواره دکتر نوربخش از سال ۱۳۹۱ از سوی پژوهشکده پولی و بانکی به منظور حمایت از دستاوردهای نوین بانکداری الکترونیک در کشور، بانک‌های نوآور و برتر را در حوزه خدمات بانکداری الکترونیک مورد ارزیابی و تشویق قرار می‌دهد