جامع نیوز:معاون فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به راه اندازی فاز اول کارت شهروندی این بانک برای استفاده در مترو، به تشریح چگونگی فعال سازی و شارژ این کارت پرداخت. به گزارش جامع نیوز،عبدالرضا گلزاری با بیان این‌که راهنمای تصویری فعال سازی و شارژ این کارت‌ها تهیه شده است، خاطر نشان کرد : شهروندان […]

جامع نیوز:معاون فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به راه اندازی فاز اول کارت شهروندی این بانک برای استفاده در مترو، به تشریح چگونگی فعال سازی و شارژ این کارت پرداخت.
به گزارش جامع نیوز،عبدالرضا گلزاری با بیان این‌که راهنمای تصویری فعال سازی و شارژ این کارت‌ها تهیه شده است، خاطر نشان کرد : شهروندان تهرانی پس از دریافت کارت شهروندی از شعب بانک شهر، طی سه مرحله ، امکان فعال سازی و شارژ این کارت‌ها را خواهند داشت .
وی افزود : دارندگان کارت شهروندی نیز می‌توانند در فاز اول با مراجعه به شعب بانک، طبق مراحل پیش بینی شده اقدام کنند .
معاون فناوری اطلاعات در ادامه ابراز امیدواری کرد تا در آینده نزدیک ، فازهای بعدی استفاده از کارت شهروندی در سیستم حمل ونقل عمومی سراسر کشور مورد بهره برداری قرارگیرد .
گلزاری همچنین خاطر نشان کرد : توسعه فضای پذیرش به سایر مراکز خدمات رفاهی و شهروندی و ارتقای روش‌های شارژ از طریق پیشخوان‌های شهرنت و سایر ابزار و امکانات پرداخت الکترونیکی در دستور کار قرار خواهد گرفت .