جامع نیوز:حجت الاسلام والمسلمین امرودی، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، صبح امروز در پارک لاله حضور یافت و از نمایشگاه عطر یاس بازدید کرد. به گزارش جامع نیوز، حبیب الله غفوری، معاون فرهنگی و اجتماعی این منطقه گفت: نمایشگاه تخصصی- فرهنگی فاطمی با توجه به فرارسیدن بهار فاطمی در ایام فاطمیه و تقارن شهادت […]

جامع نیوز:حجت الاسلام والمسلمین امرودی، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، صبح امروز در پارک لاله حضور یافت و از نمایشگاه عطر یاس بازدید کرد.

به گزارش جامع نیوز، حبیب الله غفوری، معاون فرهنگی و اجتماعی این منطقه گفت: نمایشگاه تخصصی- فرهنگی فاطمی با توجه به فرارسیدن بهار فاطمی در ایام فاطمیه و تقارن شهادت بانوی بی نشان با آغاز سال نو و در راستای طرح استقبال از بهار صبح امروز جمعه بیست و نهم اسفند ماه در پارک لاله افتتاح شد.

غفوری با اشاره به اینکه این نمایشگاه فرهنگی و هنری با هدف به تجسم کشیدن سیره حضرت زهرا(س) برپاشده است، خاطر نشان کرد: این نمایشگاه در ۳۷ غرفه دینی، فرهنگی، قرآنی، سبک زندگی اسلامی، سلامت، کارآفرینی، مشاوره و … تا پانزدهم فروردین ماه برپا خواهدبود.

وی دیگر اهداف این نمایشگاه را ترویج فرهنگ و سیره فاطمی و همچنین سبک زندگی اسلامی دانست و از استقبال چشمگیر شهروندان در روز اول نمایشگاه ابراز خرسندی کرد.
در اولین روز نمایشگاه، هوشیار مدیر عامل سازمان رفاه و خدمات اجتماعی، حجت الاسلام والمسلمین امرودی، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران و همچنین شجاع پوریان، نماینده شورای شهر تهران از نمایشگاه بازدید به عمل آوردند./s