​ جامع نیوز:بانک صادرات ایران در راستای انجام رسالت و تکالیف اجتماعی و فرهنگی خود برای هشتمین سال متوالی حامی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خواهد شد. به گزارش جامع نیوزاز بانک صادرات ایران، این بانک به عنوان تنها بانک حاضر در نمایشگاه در راستای انجام رسالت های فرهنگی خود برای هشتمین سال متوالی انجام […]


جامع نیوز:بانک صادرات ایران در راستای انجام رسالت و تکالیف اجتماعی و فرهنگی خود برای هشتمین سال متوالی حامی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خواهد شد.
به گزارش جامع نیوزاز بانک صادرات ایران، این بانک به عنوان تنها بانک حاضر در نمایشگاه در راستای انجام رسالت های فرهنگی خود برای هشتمین سال متوالی انجام فعالیت های بانکی و مالی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که در اردیبهشت ماه سال ٩۴ برگزار می گردد را عهده دار شد. این بانک به منظور تسهیل و رفاه ناشران، فروشندگان محصولات فرهنگی، بازدیدکنندگان و…. نسبت به استقرار شعبه، دستگاه های خودپرداز، نصب و راه اندازی دستگاه های کارت خوان و…. اقدام خواهد کرد. همچنین کارشناسان این بانک در روزهای برگزاری نمایشگاه آمادگی دارند تا نسبت به ارائه مشاوره های بانکی، راهنمایی مشتریان و معرفی محصولات و خدمات نوین بانکی را در اختیار علاقه مندان قرار دهند.
شایان ذکر است براساس نظرسنجی های صورت گرفته در خصوص فعالیت و عملکرد بانک در سالهای گذشته حاکی از رضایت حداکثری بازدیدکنندگان از خدمات ارائه شده توسط بانک در نمایشگاه کتاب بوده و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از خدمات و تعاملات بانک با آن وزارت خانه تقدیر به عمل آورد.
گفتنی است بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به عنوان بزرگترین رویداد فرهنگی کشور در اردیبهشت ماه سال ٩۴ برگزار خواهد شد.