جامع نیوز:​بانک صادرات ایران به منظور جلب رضایت و تسریع در اطلاع رسانه به مشتریان ١٢٧ میلیون پیام کوتاه را در بهمن ماه سالجاری به صورت آنی به تلفن همراه مشتریان بانک ارسال نمود. به گزارش جامع نیوزاز بانک صادرات ایران، تعداد پیامک های آنی ارسال شده به تلفن همراه مشتریان در خلال بهمن ماه […]

جامع نیوز:​بانک صادرات ایران به منظور جلب رضایت و تسریع در اطلاع رسانه به مشتریان ١٢٧ میلیون پیام کوتاه را در بهمن ماه سالجاری به صورت آنی به تلفن همراه مشتریان بانک ارسال نمود.
به گزارش جامع نیوزاز بانک صادرات ایران، تعداد پیامک های آنی ارسال شده به تلفن همراه مشتریان در خلال بهمن ماه سال جاری با ٢٧ درصد رشد به رقم ١٢٧ میلیون پیامک رسید. این بانک در راستا جلب رضایت مشتریان، افزایش رفاه و آسایش آنها و توسعه خدمات نوین سیستم ارسال آنی صورتحساب مشتریان از طریق پیامک را ارتقاء داد و رشد ٢٧ درصدی تعداد پیامک ها بیانگر رضایت و استقبال مشتریان از این خدمت است.
بر این اساس مشتریان این بانک می توانند به منظور اطلاع از تراکنش های مالی صورت گرفته از طریق تلفن همراه، ضمن تکمیل فرم مربوطه در شعبه افتتاح کننده حساب و اعلام تلفن همراه خود از خدمت دریافت صورتحساب آنی برخوردار گردند.
شایان ذکر است بانک صادرات ایران به عنوان بزرگترین بانک خصوصی کشور با افتتاح ۵۴ میلیون حساب بانکی، انجام روزانه به طور میانگین ٢٢ میلیون تراکنش مالی، نصب و راه اندازی بیش از ۴٧٠ هزار دستگاه کارت خوان نقش بسزایی در توسعه و رشد بانکداری الکترونیکی در کشور و کاهش هزینه های ترافیکی و آلودگی هوا داشته است.