جامع نیوز:سیلیکون پاور یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات مرتبط با حافظه در دنیا ، از جدیدترین فلش درایوهای خود بنام هایTouch T08 ، Jewel J08 ، Ultima U31 و Blaze B31 رونمایی کرد. فلش های Touch T08 و Jewel J08 دارای شکل هندسی منحصربه فرد بوده و در رنگ هایی زیبا و با طراحی […]

جامع نیوز:سیلیکون پاور یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات مرتبط با حافظه در دنیا ، از جدیدترین فلش درایوهای خود بنام هایTouch T08 ، Jewel J08 ، Ultima U31 و Blaze B31 رونمایی کرد.

فلش های Touch T08 و Jewel J08 دارای شکل هندسی منحصربه فرد بوده و در رنگ هایی زیبا و با طراحی بدنه به صورت سایه روشن عرضه شده اند.اندازه کوچک و وزن کم از دیگر خصوصیات مثبت این کالاها بوده و تکنولوژی COB(Chip-on-board) بکار رفته در ساخت و قابلیت های ضدآب و لرزش و گردوغبار این فلش مموری ها بر جذابیت آنها افزوده است.
وجود نرم افزار ریکاوری Recuva در این فلش ها مزیت استفاده از آنها را دوچندان کرده است چرا که با استفاده از آن نگرانی از دست رفتن اطلاعات تقریبا از بین می رود.
Touch T08 با اینترفیس USB2.0 در رنگ های سفید و صورتی در ظرفیت های ۶۴ تا ۴ گیگابایت و Jewel J08 با اینترفیس USB3.0 در رنگ های مشکی و قرمز در ظرفیت های ۶۴ تا ۸ گیگابایت به بازار عرضه شده است .
این کالاها تحت گارانتی لایف تایم داده پرداز رایانه متین نماینده انحصاری سیلیکون پاور در ایران به بازار عرضه می شود.

Ultima U31 و Blaze B31 از دیگر محصولات جدید سیلیکون پاورمی باشد. طراحی خاص بدنه این محصولات و انحنای به کار رفته درآن ها به گونه ای است که کمک می کند کاربر به راحتی آن را در درست بگیرد.
همچنین درب آنها قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه داشته و در ۴ موقعیت مختلف جهت اتصال به درگاه USB می توانند قرار بگیرند.
این فلش ها دارای لامپ LED جهت نمایش عملکرد محصول بوده و توسط نرم افزار SP widget به همراه برنامه بازیابی داده Recuva پشتیبانی می شود .
Ultima U31 با اینترفیس USB2.0 در رنگ های زرد ، قرمز و در ظرفیت های ۶۴ تا ۴ گیگابایت و Blaze B31 با اینترفیس USB3.0 در رنگ ارغوانی و در ظرفیت های ۱۲۸تا ۸ گیگابایت عرضه شده اند .
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این کالاها به سایت اینترنتی www.matin.ir مراجعه فرمایید.
رنگ های زیبا و سایه روشن های به کار رفته در این محصول آنها را از سایر فلش مموری ها متمایز می کند. شکل جمع و جور(۲۴.۲ x 15.8 x 7.8 میلی متر) و وزن کم (۳.۵۹ گرم) باعث حمل آسان این فلش ها می شود. تکنولوژیCOB(Chip-on-board) به کار رفته در آنها قابلیت ضد آب ، ضد لرزش و گردوغبار را فراهم کرده است. همچنین دارای نرم افزار ریکاوری Recuva بوده که فایل های از دست رفته شما مانند عکس‌ها ، اسناد ، موزیک و ویدئوهای شما را باز آوری می کند. دمای عملکرد آنها ۰ تا ۷۰ درجه سانتی گراد می باشد. تاچ تی۰۸ ( Touch T08) در رنگ های سفید ، صورتی و ظرفیت های ۴ ، ۸ ، ۱۶ ، ۳۲ ، ۶۴ گیگابایت و جوئل جی۰۸ (Jewel J08) در رنگ های مشکی ، قرمز و ظرفیت های ۸ ،۱۶ ،۳۲ ،۶۴ گیگابایت می باشد. اینترفیس به کار رفته درتاچ تی ۰۸ USB 2.0 و جوئل جی۰۸ USB 3.0 ، USB 2.0 بوده و هر دو سازگار با USB 1.1 نیز می باشند.گارانتی آنها لایف تایم می باشد.
Ultima U31 USB3.0 و Blaze B31 USB3.0 نیز از دیگر محصولات سیلیکون پاور می باشد .طرح بدنه این دو محصول و انحنای به کار رفته به گونه ای است که کاربر به آسانی آن را به دست می گیرد. همچنین درب آنها قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه داشته و در ۴ موقعیت مختلف جهت اتصال به درگاه USB می توانند قرار بگیرند. دارای لامپ LED جهت نمایش عملکرد محصول و نرم‌افزار رایگان SP Widget به همراه برنامه بازیابی داده Recuvaمی باشند.
التیما یو۳۱ (Ultima U31) در رنگ های زرد , قرمز و ظرفیت های ۴ ، ۸ ، ۱۶ ، ۳۲ ، ۶۴ گیگابایت و بلیز بی۳۱ (Blaze B31) در رنگ ارغوانی و ظرفیت های ۸ ،۱۶ ،۳۲ ،۶۴ ،۱۲۸ گیگابایت می باشد. وزن این محصول ۸.۸ گرم بوده و در ابعاد ۵۴.۲×۲۰.0x12.1 میلی متر می باشد .اینترفیس به کار رفته در التیما یو۳۱ USB2.0 و بلیز بی ۳۱ USB 3.0 ، USB 2.0 بوده و هر دو سازگار با USB 1.1 نیز می باشند. دمای عملکرد آنها ۰ تا ۷۰ درجه سانتی گراد می باشد. گارانتی آنها لایف تایم می باشد.
تمامی محصولات کمپانی سیلیکون پاور تحت گارانتی داده پرداز رایانه متین به بازار عرضه می گردد.