جامع نیوز:دبیر هنری سیزدهمین «جشنواره شعر و داستان جوان سوره» گفت: یکی از برنامه‌های جانبی که در ایام جشنواره انجام می‌شود تجلیل از ۳ شاعر و نویسنده ممتاز استان قزوین است. به گزارش جامع نیوز، سعید بیابانکی دبیر سیزدهمین «جشنواره شعر و داستان جوان سوره» گفت: این جشنواره که در اردیبهشت ماه ۹۴ در قزوین […]

جامع نیوز:دبیر هنری سیزدهمین «جشنواره شعر و داستان جوان سوره» گفت: یکی از برنامه‌های جانبی که در ایام جشنواره انجام می‌شود تجلیل از ۳ شاعر و نویسنده ممتاز استان قزوین است.

به گزارش جامع نیوز، سعید بیابانکی دبیر سیزدهمین «جشنواره شعر و داستان جوان سوره» گفت: این جشنواره که در اردیبهشت ماه ۹۴ در قزوین برگزار می‌شود به غیر از مراسم افتتاحیه و اختتامیه، بخش ویژه‌ای را به اسم کارگاه‌های تخصصی برگزار می‌کند.
وی ادامه داد: برنامه ریزی به گونه‌ای انجام شده است که در مدت برگزاری جشنواره در شهر قزوین، راه یافتگان فرصتی داشته باشند تا شعر و داستان خود را برای حاضران در جلسه بخوانند.
بیابانکی درخصوص برنامه‌های جانبی جشنواره نیز خاطرنشان کرد: تجلیل از ۳ شاعر و نویسنده ممتاز استان قزوین نیز از دیگر برنامه‌هایی است که در ایام برگزاری جشنواره انجام می‌شود.
وی با بیان این که موضوع جشنواره آزاد است، اظهار داشت: در شرایط برابر آثاری که با محورهای «ارزش‌های دینی» «انقلاب اسلامی و دفاع مقدس» «خانواده الگوی ایرانی اسلامی» «بیداری و اخوت اسلامی» است، از اولویت انتخاب برخوردارند.
یادآور می‌شود، سیزدهمین «جشنواره سراسری شعر و داستان جوان سوره» در بخش‌های داستان کوتاه بزرگسال، داستان کوتاه کودک و نوجوان، شعر کودک و نوجوان، شعر نو (نیمایی و آزاد)، شعر کلاسیک، ترانه و سرود، اردیبهشت ۱۳۹۴ در استان قزوین برگزار می‌شود.