جامع نیوز:۹۶ شعبه بانک سینا در ایام تعطیل نوروز ۹۴ فعال بوده و نسبت به ارائه خدمات به هموطنان اقدام خواهند نمود. بر گزارش جامع نیوزاز بانک سینا تعداد ۹۶ شعبه کشیک این بانک در ایام تعطیل نوروز (روزهای دوم، سوم و چهارم فروردین ماه ۱۳۹۴) نسبت به ارائه خدمات بانکی به هموطنان اقدام می […]

جامع نیوز:۹۶ شعبه بانک سینا در ایام تعطیل نوروز ۹۴ فعال بوده و نسبت به ارائه خدمات به هموطنان اقدام خواهند نمود.

بر گزارش جامع نیوزاز بانک سینا تعداد ۹۶ شعبه کشیک این بانک در ایام تعطیل نوروز (روزهای دوم، سوم و چهارم فروردین ماه ۱۳۹۴) نسبت به ارائه خدمات بانکی به هموطنان اقدام می نمایند.
بر اساس این گزارش، شعب مذکور از ساعت۹:۰۰ تا ۱۲:۳۰ روزهای دوم تا چهارم فروردین ماه ۹۴ فعال بوده و نسبت به انجام عملیات دریافت و پرداخت بانکی مراجعین اقدام خواهند نمود.
این گزارش می افزاید: اسامی ۹۶ شعبه کشیک بانک سینا در نوروز ۹۴ در پایگاه اینترنتی این بانک به نشانی http://www.sinabank.ir قابل مشاهده است.
همچنین به منظور ارائه خدمات هر چه بهتر به هموطنان، کارکنان شعب بانک سینا موظف شده اند نسبت به پول گذاری در دستگاه های خودپرداز طی روزهای تعطیل اقدام نمایند و کارشناسان انفورماتیک مدیریت های مناطق نیز جهت پشتیبانی از این امر حاضر خواهند بود. مرکز ارتباط مشتریان بانک سینا به شماره ۴۸۰۵۲۰۰۰ با پیش شماره ۰۲۱ نیز به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات بانکی هموطنان خواهند بود.