جامعد نیوز:در ادامه تغییر و تحولات اخیر بین مدیران بانکی، این بار محمدرضا ساروخانی مدیر عامل بانک ملت جای خود را به علی رستگار داد. به گزارش جامع نیوز، علی رستگار از مدیران باسابقه بانک ملت و عضو هیات مدیره این بانک است که امروز رسما جایگزین ساروخانی شد. این در حالی است که بنابر […]

جامعد نیوز:در ادامه تغییر و تحولات اخیر بین مدیران بانکی، این بار محمدرضا ساروخانی مدیر عامل بانک ملت جای خود را به علی رستگار داد.
به گزارش جامع نیوز، علی رستگار از مدیران باسابقه بانک ملت و عضو هیات مدیره این بانک است که امروز رسما جایگزین ساروخانی شد. این در حالی است که بنابر آخرین اطلاعات بدست آمده هنوز مقصد بعدی ساروخانی مشخص نشده است.
این تغییر در مدت گذشته چندمین جابجایی در بین مدیران عامل بانکهاست به گونه ای که در پاییز سال جاری علی صالح آبادی-رییس سازمان بورس- به بانک توسعه صادرات رفت. در ادامه با استعفای دیواندری از بانک پارسیان، کورش پرویزیان -مدیر عامل بانک سینا- جانشین وی شد.
از سویی دیگر اسماعیل لله گانی که پیش تر مدیر عاملی بانک قرص الحسنه مهر ایران را بر عهده داشت به بانک صادرات نقل مکان کرد. این در حالی است که شایعاتی پیرامون تغییر مدیر عامل بانک رفاه کارگران نیز مطرح می شود اما تاکنون به طور رسمی تایید نشده است.