جامع نیوز:«مک پاستا»، از بزرگترین تولیدکنندگان ماکارونی و پاستای کشور، به مناسبت نزدیک شدن به ایام نوروز ۹۴، جشنواره ای با عنوان «سالینو» برای خریداران محصولات خود برگزار کرده و به ده نفر از شرکت کنندگان در این جشنواره ۱۰ سفر به ایتالیا جایزه خواهد داد که مهلت شرکت در این جشنواره ۲۵ اسفند ماه […]

جامع نیوز:«مک پاستا»، از بزرگترین تولیدکنندگان ماکارونی و پاستای کشور، به مناسبت نزدیک شدن به ایام نوروز ۹۴، جشنواره ای با عنوان «سالینو» برای خریداران محصولات خود برگزار کرده و به ده نفر از شرکت کنندگان در این جشنواره ۱۰ سفر به ایتالیا جایزه خواهد داد که مهلت شرکت در این جشنواره ۲۵ اسفند ماه ۹۳ اعلام شده است.

این جشنواره از ۲۴ بهمن ماه امسال آغاز شده و دلیل برگزاری آن یادآوری اهمیت اصالت غذای ایتالیایی با توجه به ذایقه ایرانی اعلام شده است. در این جشنواره که با توجه با استقبال شرکت کنندگان قرار است تا پایان ۲۵ اسفند ماه ادامه پیدا کند، قرار است به ده نفر از کسانی که بیشرین امتیاز را کسب کنند ۱۰ سفر به کشور ایتالیا هدیه داده شود .
مشتریان محصولات «مک» برای شرکت در این جشنواره تنها کافی است شماره سریالی که روی هر بسته قرار دارد را با استفاده از تلفن همراه به پایانه پیامکی ۳۰۰۰۲۲۱ ارسال کنند تا شانس خود را برای برنده شدن امتحان کنند.
لازم به ذکر است کسانی که قصد دارند از سریال‌های ثبت شده خود در جشنواره سالینوی «مک پاستا» مطلع شوند نیز می توانند به میکروسایت جشنواره سالینو مک پاستا به آدرس http://salino.makpasta.com/ مراجعه کنند.