تقدیر از نمایندگان برتر در سال ۲۰۱۴ جامع نیوز:ایسوس به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در دنیای IT ،هر ساله در ایران اقدام به برگزاری گردهمایی با حضور خانواده بزرگ ایسوس و همچنین اصحاب رسانه می نماید. هدف از برگزاری این مراسم تقدیر و تشکر از نمایندگان برتر و همچنین اصحاب رسانه، به پاس […]

تقدیر از نمایندگان برتر در سال ۲۰۱۴
جامع نیوز:ایسوس به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در دنیای IT ،هر ساله در ایران اقدام به برگزاری گردهمایی با حضور خانواده بزرگ ایسوس و همچنین اصحاب رسانه می نماید. هدف از برگزاری این مراسم تقدیر و تشکر از نمایندگان برتر و همچنین اصحاب رسانه، به پاس یک سال تلاش بی وقفه و همچنین همیاری و همکاری متقابل بوده است.
در ادامه این مراسم از ۷ تامین کننده برتر کالای ایسوس در ایران و ۳ شرکت برتر در زمینه فروش به کاربر نهایی و همچنین تعداد دیگری از نمایندگان ایسوس از اقصا نقاط کشور تقدیر و تشکر به عمل آمد“
این گرد همایی بزرگ در تاریخ چهاردهم اسفند ماه سال ۹۳ در باشگاه دیپلماتیک تهران و با حضور بیش از ۱۰۰۰ نفر از نمایندگان ایسوس ،اصحاب رسانه و تعدادی از مصرف کنندگان محصولات ایسوس برگزار شد. در ابتدای این مراسم لئون یو مدیر منطقه ای ایسوس به همراه امیر سلطان آرا مدیر توسعه و تجارت بازار ایسوس در ایران ضمن تشکر و تقدیر از حضار، به تشریح فلسفه وجودی ایسوس و سیاست های کلی این شرکت در بازار ایران پرداختند.

در ادامه این مراسم از ۷ تامین کننده برتر کالای ایسوس در ایران و ۳ شرکت برتر در زمینه فروش به کاربر نهایی و همچنین تعداد دیگری از نمایندگان ایسوس از اقصا نقاط کشور تقدیر و تشکر به عمل آمد. همچنین ۴ نفر از برندگان جشنواره نوروزی ایسوس(هفته دوم) نیز جوایز خود را در این مراسم دریافت نمودند.

این گرد همایی بزرگ با برگزاری مراسم قرعه کشی و اهدای بیش از ۱۰۰ جایزه به حضار و همچنین دیگر مراسم جذاب و سرگرم کننده به پایان رسید.