جامع نیوز:دوره های آموزشی خادمین حرم مطهر امامین جوادین (ع) در حرم مطهر حضرت علی بن موسی الرضا(ع) برگزار شد. به گزارش جامع نیوزاز ستاد بازسازی عتبات عالیات، تاکنون ۱۸۰ نفر از خادمین حرم کاظمین طی طرح توافقی بین ستاد بازسازی و تولیت این حرم در ۱۰دوره ی مختلف آموزشی مشغول به کسب مهارت شده […]

جامع نیوز:دوره های آموزشی خادمین حرم مطهر امامین جوادین (ع) در حرم مطهر حضرت علی بن موسی الرضا(ع) برگزار شد.
به گزارش جامع نیوزاز ستاد بازسازی عتبات عالیات، تاکنون ۱۸۰ نفر از خادمین حرم کاظمین طی طرح توافقی بین ستاد بازسازی و تولیت این حرم در ۱۰دوره ی مختلف آموزشی مشغول به کسب مهارت شده اند .
دهمین دوره این کلاس های آموزشی، برای ۲۱ نفر از خادمین اعزامی توسط اساتید دانشگاه امام رضا (ع) به مدت یک هفته در حال برگزاری است.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی با اشاره به چگونگی و تشکیل کلاس ها افزود: این کلاس ها با هدف آموزش های تئوری، عملی و میدانی از قسمتهای مختلف حرم مطهر است که شامل تکریم زائرین، رسیدگی به امکانات و خدماتی نظیر سیستم تهویه، روشنایی،صوت، برق، کنترل امور ایمنی و بهداشتی همچنین انتظامی و خدمات ویژه در هنگام ازدحام جمعیت می باشد.
لازم به ذکر است، بر اساس توافق با تولیت حرم امامین جوادین (ع)، ۳۰۰ نفر از خادمان آقا و خانم این حرم مطهر در دوره های مختلف آموزشی شرکت می کنند.