جامع نیوز:با حضور دکتر محقق نیا عضو هیات مدیره بانک رفاه کارگران و دکتر کولیوند رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی خاتم الانبیاء، یک دستگاه آمبولانس به این بیمارستان اهدا شد. به گزارش جامع نیوز ، در مراسمی که به همین منظور برگزار شد عضو هیات مدیره بانک با قدردانی از تعاملات سازنده فی ما […]

جامع نیوز:با حضور دکتر محقق نیا عضو هیات مدیره بانک رفاه کارگران و دکتر کولیوند رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی خاتم الانبیاء، یک دستگاه آمبولانس به این بیمارستان اهدا شد.
به گزارش جامع نیوز ، در مراسمی که به همین منظور برگزار شد عضو هیات مدیره بانک با قدردانی از تعاملات سازنده فی ما بین بانک و بیمارستان اظهار داشت: بانک رفاه کارگران مفتخر است همراه و پشتیبان نظام سلامت و جامعه پزشکی کشور است و در این مسیر از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.
وی افزود: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته، سعی در ارائه بهترین و مطلوب ترین خدمات به جامعه پزشکی کشور داریم.
دکتر محقق نیا برتری ۸ ساله بانک در مشتری مداری را نشانه ای از تلاش بانک در ارتقای کیفیت خدمات خود به تمامی اقشار جامعه دانست و خاطر نشان ساخت: به حمدالله بانک در حوزه سلامت اداری نیز شناخته شده و فعال است.
وی همچنین ابراز امیدواری کرد بانک رفاه کارگران بتواند رضایت حداکثری مدیریت و کارکنان بیمارستان در ارائه خدمات را جلب کند.
دکتر کولیوند رئیس بیمارستان نیز با قدردانی و ابراز رضایت از خدمات و همراهی مطلوب بانک اظهار داشت: بانک رفاه کارگران مدیران و کارکنانی لایق و متعهد دارد که نقطه برتری آن به حساب می آید.
وی افزود: با تمام وجود مسئولیت داریم بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به بیماران خود ارائه دهیم، ضمن اینکه علاوه بر این شمار بسیاری از بیماران مراجعه کننده به این بیمارستان از خانواده های معظم شهدا و جانبازان هستند.
دکتر کولیوند در خاتمه ابراز امیدواری کرد سطح همکاری ها بیش از پیش گسترش یابد.