به گزارش جامع نیوز، عباس جناب مدیر امور شعب دراین‌باره گفت: شعب بانک در استان‌های تهران، البرز، اصفهان، فارس، قم، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی در شش ماه آینده، در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۶ و روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۸ تا ۱۳ آماده ارایه خدمات بانکی خواهند بود. شعبه هایپراستار […]

به گزارش جامع نیوز، عباس جناب مدیر امور شعب دراین‌باره گفت: شعب بانک در استان‌های تهران، البرز، اصفهان، فارس، قم، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی در شش ماه آینده، در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۶ و روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۸ تا ۱۳ آماده ارایه خدمات بانکی خواهند بود. شعبه هایپراستار تهران نیز به‌صورت ویژه، از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۸ و پنج‌شنبه از ساعت ۸ تا ۱۳ در خدمت مشتریان خواهد بود.

مدیر امور شعب بانک سامان گفت: شعب سایر شهرستان‌ها و مناطق آزاد اروند و قشم بانک سامان هم در بهار و تابستان ۹۴، شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷.۳۰ تا ۱۴ و روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۷.۳۰ تا ۱۳ ارایه خدمت خواهند کرد. باجه‌های عصر این شعب نیز از ساعت ۱۷ تا ۱۹ فعال خواهند بود.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس این گزارش، شعبه بانک سامان در منطقه آزاد کیش در نیمه نخست سال در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷.۳۰ تا ۱۴ و در باجه عصر از ساعت ۱۷.۳۰ تا ۱۹.۳۰ ارایه خدمت می‌کند. این شعبه روزهای پنج‌شنبه نیز از ساعت ۷.۳۰ تا ۱۳ فعال است.

جناب افزود: شعبه فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) و واحد CIP نیز همانند دیگر ایام سال، به‌صورت ۲۴ ساعته در خدمت هموطنان است.

گفتنی است، مرکز سامان ارتباط با شماره ۶۴۲۲-۰۲۱ در تمام ساعات شبانه‌روز، آماده پاسخ‌گویی و ارایه خدمات لازم به مشتریان است.