جامع نیوز: شرکت سونی برای از میدان به درکردن دوربین‌های پیشرفته گوشی‌های هوشمند دو دوربین HX907 و WX500 را روانه بازار کرده که از توان زوم ۳۰ برابر برخوردارند. به گزارش جامع نیوز، این دوربین‌ها همچنین از حسگرهایی برای عکاسی با دقت ۱۸.۲ مگاپیکسل بهره می‌برند. نکته مهم اپتیکال بودن توان زوم این دوربین‌هاست.دو دوربین […]

جامع نیوز: شرکت سونی برای از میدان به درکردن دوربین‌های پیشرفته گوشی‌های هوشمند دو دوربین HX907 و WX500 را روانه بازار کرده که از توان زوم ۳۰ برابر برخوردارند.
به گزارش جامع نیوز، این دوربین‌ها همچنین از حسگرهایی برای عکاسی با دقت ۱۸.۲ مگاپیکسل بهره می‌برند. نکته مهم اپتیکال بودن توان زوم این دوربین‌هاست.دو دوربین یاد شده در اکثر موارد اشتراکات زیادی دارند و HX907 چند برتری محدود بر مدل دیگر دارد.
از جمله ویژگی‌های مشترک این دو دوربین می‌توان به حسگرهای Exmor R CMOS، پردازنده تصویری قدرتمند BOINZ برای ارتقای کیفیت پس زمینه تصاویر و قابلیت تصویربرداری ویدیویی با کیفیت Full HD اشاره کرد.
سازگاری با فناوری‌های وای‌فای و حتی ان‌اف‌سی و همین طور کیفیت بالای عکاسی و فیلم برداری در شب در هر دو دوربین که به راحتی به اینترنت متصل می‌شوند وجود دارد.
HX907 با بهره‌گیری از نمایشگر لمسی OLED Tru-Finder EVF از امکانات متنوعی برای کنترل و مدیریت تصاویر برخوردار بوده و از جی پی‌اس هم برای برچسب‌گذاری خودکار عکس‌ها و ویدیوها نیز بهره می‌گیرد.دوربین‌های یاد شده یعنی HX907 وWX500 دو ماه دیگر به ترتیب با قیمت‌های ۴۳۰ و ۳۳۰ دلار در دسترس عموم قرار می‌گیرند.