جامع نیوز:​در دومین اجلاس متخصصین و روسای بانک، بیمه و بورس (BAINEX٢٠١۵)، لوح سپاس و نشان زرین نوآوری و مدیریت خلاق در حوزه بانکداری به اسماعیل لل‍ه‌گانی، مدیرعامل بانک صادرات ایران اعطا شد. به گزارش جتمع نیوزاز بانک صادرات ایران، در دومین اجلاس متخصصین و رؤسای بانک، بیمه و بورس (Bainex٢٠١۵) که با حضور مدیران […]

جامع نیوز:​در دومین اجلاس متخصصین و روسای بانک، بیمه و بورس (BAINEX٢٠١۵)، لوح سپاس و نشان زرین نوآوری و مدیریت خلاق در حوزه بانکداری به اسماعیل لل‍ه‌گانی، مدیرعامل بانک صادرات ایران اعطا شد.
به گزارش جتمع نیوزاز بانک صادرات ایران، در دومین اجلاس متخصصین و رؤسای بانک، بیمه و بورس (Bainex٢٠١۵) که با حضور مدیران ارشد بانک‌ها، بیمه های خصوصی و دولتی و مدیران صنایع، کارخانجات تولیدی در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد، پس از بررسی و انجام ممیزی در خصوص دستاوردها و اقدامات انجام شده لوح سپاس و نشان زرین نوآوری و مدیریت خلاق در حوزه بانکداری به اسماعیل لل‍ه‌گانی مدیرعامل بانک صادرات ایران اعطا شد.
در این اجلاس که تحت عنوان اجلاس باینکس ٢، ٢٨ اردیبهشت‌ماه سال‌جاری برگزار گردید، همچنین نشان استاندارد بین‌المللی کیفیت و اعتبار در خدمات بانکی از سوی اتحادیه اروپا و نشان زرین مؤثرترین مدیریت روابط‌عمومی و ارتباطات به روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، از سوی اجلاس باینکس طی مراسمی به بانک صادرات ایران اهدا گردید.
شایان ذکر است بانک صادرات ایران با ٢٧٠٠ شعبه در سراسر کشور، ۴۶٠٠دستگاه خودپرداز، بیش از ۴١۵ هزار دستگاه پایانه فروش، ۵۵ میلیون حساب الکترونیکی، صدور ۴۵ میلیون کارت الکترونیکی و ارائه انواع خدمات نوین بانکی به عنوان بزرگترین بانک خصوصی بورسی کشور نقش بسزایی در ارتقاء و پیشبرد اهداف بانکداری الکترونیک ایفا نموده است.

گفتنی است این بانک در راستای حمایت از تولید و ایجاد رونق اقتصادی اخیرا” از بسته اعتباری رونمایی کرده و هدف از آن افزایش قدرت خرید از واحد های تولیدی و خرید کالاهای ایرانی می باشد و در قالب آن واحد های تولید داخلی می توانند از بانک صادرات ایران تسهیلات دریافت کنند.