جامع نیوز:ایسوس مدت ها می باشد که محصولات مخصوص گیمینگ و اورکلاکینگ خود را با نام ROG معرفی می نماید. این سری از محصولات ایسوس به طور خاصی طراحی شده و تمامی نیاز ها و خواسته های کاربران حرفه ای را برآورده می سازد. اما ایسوس با برند ROG چند سالی است که در مهمترین […]

جامع نیوز:ایسوس مدت ها می باشد که محصولات مخصوص گیمینگ و اورکلاکینگ خود را با نام ROG معرفی می نماید. این سری از محصولات ایسوس به طور خاصی طراحی شده و تمامی نیاز ها و خواسته های کاربران حرفه ای را برآورده می سازد. اما ایسوس با برند ROG چند سالی است که در مهمترین رویداد های گیمینگ در دنیا شرکت می نماید و یکی از حامیان این مسابقات می باشد.

“ همکاری ایسوس و Grubby باعث خواهد شد تا رابطه ایسوس با گیمر ها پیش از پیش نزدیک تر شود و این درک را برای ایسوس فراهم می آورد تا گیمر ها به چه ابزار و نوت بوک مخصوص بازی نیاز خواهند داشت “اما این شرکت به تازگی خبر از حمایت یکی از معروف ترین و حرفه ای ترین گیمر های دنیا با نام Grubby داده است و این گیمر به عنوان سفیر ایسوس و همچنان مشاور این شرکت در زمینه تولید محصولات گیمینگ می باشد. این گیمر حرفه ای سابقه حضور ۱۰ ساله در سطح جهانی را دارد و تا کنون چندین بار در بازی هایی مانند Warcraft, StarCraft و Heroes of the storm به مقام قهرمانی دست یافته است.
اما همکاری ایسوس و Grubby باعث خواهد شد تا رابطه ایسوس با گیمر ها پیش از پیش نزدیک تر شود و این درک را برای ایسوس فراهم می آورد تا گیمر ها به چه ابزار و نوت بوک مخصوص بازی نیاز خواهند داشت. به عنوان سفیر Grubby برند ASUS ROG و محصولات مربوط به آن را در شبکه های اجتماعی خود معرفی می نماید و همچنین به عنوان مشاور این گیمر با تیم طراحی ROG ، مهندسین و توسعه دهندگان این بخش همکاری می نمایند .بدین ترتیب این گیمر اطلاعات دست اول مفیدی را در اختیار ایسوس برای تولید نوت بوک جدید گیمینگ قرار می دهد.