جامع نیوز:مراسم رونمایی از تندیس آب همزمان با بدرقه تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود. به گزارش جامع نیوز، منصور مومنی مدیر روابط عمومی و ارتباط با مشتریان ضمن اعلام این خبر گفت: بانک سامان در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود و برای ارتقای آگاهی عمومی نسبت به مساله کمبود آب، تندیسی به‌عنوان نماد […]

جامع نیوز:مراسم رونمایی از تندیس آب همزمان با بدرقه تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.
به گزارش جامع نیوز، منصور مومنی مدیر روابط عمومی و ارتباط با مشتریان ضمن اعلام این خبر گفت: بانک سامان در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود و برای ارتقای آگاهی عمومی نسبت به مساله کمبود آب، تندیسی به‌عنوان نماد “آب” طراحی کرده است که در مسابقات بین‌المللی تیم ملی والیبال، توسط کاپیتان تیم کشورمان به تیم‌های حریف اهدا خواهد شد.
مومنی گفت: بانک سامان در راستای فرهنگ‌سازی برای کاهش مصرف آب و آگاهی‌بخشی عمومی، کمپین «آب هست، ولی کم است» را از سال گذشته به اجرا درآورده است و امسال با توسعه این کمپین تلاش می‌کند در ارتقا آگاهی عمومی در خصوص بهینه‌سازی مصرف آب، نقش موثرتری ایفا کند.
وی افزود: مراسم رونمایی از این تندیس همزمان با بدرقه بازیکنان تیم ملی والیبال برای حضور در لیگ جهانی ۲۰۱۵، شانزدهم اردیبهشت ماه با حضور جمعی از مقامات ارشد کشوری و مدیران بانک سامان برگزار می‌شود.
مدیر روابط عمومی و ارتباط با مشتریان بانک سامان با اشاره به تداوم حمایت از فدراسیون و تیم‌های ملی والیبال کشورمان برای سومین سال متوالی اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، افق دید حمایت و همکاری بانک سامان و فدراسیون والیبال، قرار گرفتن تیم ملی کشورمان روی یکی از سکوهای المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو است و با همین هدف، بانک حمایت خود را از فدراسیون والیبال تداوم می‌بخشد.