​ جامع نیوز:همزمان با برگزاری آیین گشایش بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با حضور دکتر روحانی رئیس جمهور، بانک صادرات ایران با اهداء دفترچه سپرده سرمایه گذاری گنجینه سپهر از ناشران برتر سال ٩٣ تقدیر نمود. به گزارش جامع نیوز، بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران روز سه شنبه با […]

جامع نیوز:همزمان با برگزاری آیین گشایش بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با حضور دکتر روحانی رئیس جمهور، بانک صادرات ایران با اهداء دفترچه سپرده سرمایه گذاری گنجینه سپهر از ناشران برتر سال ٩٣ تقدیر نمود.
به گزارش جامع نیوز، بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران روز سه شنبه با حضور دکتر روحانی رئیس جمهور و جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور، وزرای فرهنگ کشورهای عمان و عراق، لـله گانی مدیر عامل، وکیلی عضو هیأت مدیره و جمعی از مدیران و کارشناسان بانک صادرات ایران در مصلی تهران گشایش یافت. در مراسم افتتاحیه این رویداد فرهنگی بانک صادرات ایران در راستای انجام رسالت فرهنگی و اجتماعی خود از ناشران برتر سال ٩٣ با افتتاح سپرده گنجینه سپهر ویژه ناشران و تهعد به خرید کتاب های آموزشی و توزیع درمدارس مناطق کمتر برخوردار تجلیل به عمل آورد.
گفتنی است بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار خواندن، گفت و گو با جهان از ١۶ الی ٢۶ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می گردد.
شایان ذکر است این بانک به منظور تسهیل و رفاه بیشتر ناشران، فروشندگان محصولات فرهنگی، بازدیدکنندگان و … بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که از تاریخ ١۶ اردیبهشت ماه سالجاری به مدت ١١ روز در مصلی بزرگ تهران برگزار میشود با استقرار یک شعبه موقت، ٢٠ باجه online سپهری، نصب و راه اندازی بیش از ٣ هزار دستگاه کارت خوان متصل به حسابهای بانک صادرات ایران در غرفهها، استقرار ۵١دستگاه خودپرداز سالنی و سیار، آماده ارایه خدمات به علاقهمندان علم و فرهنگ میباشد.
این بانک برای هشتمین سال متوالی به عنوان حامی یار مهربان و تنها بانک ارائه دهنده خدمات بانکی به استاتید، ناشران، مراجعه کنندگان، دانشجویان و طلاب نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را عهده دار شده است، تعداد ٢۵٠ هزار بن کارت الکترونیکی ویژه خرید از بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به منظور تحویل به دانشجویان و طلابی که قبلاً از طریق سایت http://bon.tibf.ir ثبت نام و کد رهگیری دریافت نموده اند را در سطح شعب خود توزیع کرد.

پرینت خبرپرینت خبر