​ جامع نیوز:اسماعیل لـله گانی مدیر عامل بانک صادرات ایران همزمان با سفر هیات دولت تدبیر و امید به استان آذربایجان شرقی ضمن بازدید از شعب و دیدار با کارکنان تکریم مشتری و خدمت رسانی حداکثری به احاد جامعه و مشتریان را مورد تاکید قرار داد. به گزارش جامع نیوزاز بانک صادرات ایران، مدیر عامل […]


جامع نیوز:اسماعیل لـله گانی مدیر عامل بانک صادرات ایران همزمان با سفر هیات دولت تدبیر و امید به استان آذربایجان شرقی ضمن بازدید از شعب و دیدار با کارکنان تکریم مشتری و خدمت رسانی حداکثری به احاد جامعه و مشتریان را مورد تاکید قرار داد.
به گزارش جامع نیوزاز بانک صادرات ایران، مدیر عامل این بانک همزمان با سفر هیات دولت تدبیر و امید به استان آذربایجان شرقی ضمن بازدید از شعب و دیدار با کارکنان، افزایش رضایت مندی مشتریان و ارایه خدمات مورد نیازهای آنها را از اولویت های بانک برشمرد.
لـله گانی با اشاره به جایگاه و نقش مشتریان گفت: مشتریان به عنوان ارزشمند ترین دارایی هستند و در این رابطه بانک برنامه و سیاست های خود را با هدف خلق حداکثر ارزش افزوده برای مشتریان تنظیم و به اجرا خواهد گذاشت.
مدیر عامل بانک صادرات ایران با اعلام اینکه هم اکنون بیش از ١٢٠ محصول بانکی در بانک صادرات ایران به مشتریان ارائه میشود، افزود: این بانک وظیفه خود میداند که در جهت حمایت از برنامه های اقتصادی دولت، به واحدهای تولیدی کشور کمک کند و به همین منظور، اولین طرح خود را با موضوع، حمایت از تولید داخلی طراحی و در دست اجرا داریم.
لـله گانی با اشاره به تدوین بسته سیاست اعتباری در بانک صادرات ایران گفت: برای اولین بار تمام دستورالعملهای اعتباری به صورت یک مجلد در اختیار تمامی همکاران قرار گرفته است. همچنین در معرض دید مشتریان قرار خواهد گرفت تا بتوانند بدون واسطه و از راههای قانونی و با شفافیت کامل از تسهیلات بانک استفاده کنند.
وی ادامه داد: بانک صادرات ایران برای تجهیز زیر ساختهای فناوری اطلاعات و برای تسریع و توسعه خدمات الکترونیکی و بانکداری مجازی خود سرمایهگذاری عظیمی انجام داده است تا مشتریان در سریع ترین زمان ممکن از خدمات بانک استفاده نمایند و از این طریق هزینه های اجتماعی ایاب و ذهاب و زیست محیطی، مصرف کاغذ، ترافیک و هزینههای زمان برای مشتریان کاهش یابد.
لـله گانی اضافه کرد: یکی از مشکلات بانک ها شلوغی و تجمیع فعالیت ها در شعب است که برای حل این مشکل راهی جز توسعه بانکداری الکترونیکی وجود ندارد بر این اساس می کوشیم تا با بستر سازی در زمینه بانکداری نوین میزان مراجعات مشتریان به شعب کاهش یابد.
مدیر عامل بانک صادرات ایران اضافه کرد: دوران گذار از بانکداری سنتی به الکترونیکی سپری شده و اکنون ٧۵ درصد فعالیت های بانکی در بستر بانکداری الکترونیکی انجام می شود بر این اساس توسعه بانک داری مجازی در اولویت برنامه های بانک می باشد.
لـله گانی تصریح کرد: شفاف سازی روند امور؛ کمک به واحدهای تولیدی؛ تمکین از مصوبات ابلاغی و همکاری با بانک مرکزی از جمله اولویت های این بانک است و رویکرد حمایت از تولیدات داخلی به عنوان سرلوحه فعالیت های بانک صادرات در سال ٩۴ تعیین و به کلیه شعب ابلاغ شده است.