جامع نیوز:رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات اعلام کرد: این ستاد خدمات گسترده ای را برای زائرین کاظمین در ایام سوگواری باب الحوائج (ع) تدارک دیده است. به گزارش جامع نیوزاز ستاد بازسازی عتبات عالیات ، حسن پلارک گفت: نظر به فرا رسیدن ایام سوگواری امام موسی کاظم (ع) و حضور خیل زوار در حرم مطهر […]

جامع نیوز:رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات اعلام کرد: این ستاد خدمات گسترده ای را برای زائرین کاظمین در ایام سوگواری باب الحوائج (ع) تدارک دیده است.
به گزارش جامع نیوزاز ستاد بازسازی عتبات عالیات ، حسن پلارک گفت: نظر به فرا رسیدن ایام سوگواری امام موسی کاظم (ع) و حضور خیل زوار در حرم مطهر امامین جوادین؛ با در خواست تولیت این حرم مجموعه اقداماتی برای خدمت رسانی بهتر به زائرین انجام شد.
وی ادامه داد: محدوده ی صحن های صاحب الزمان(عج) و امام علی(ع) که پیش از این توسط حرم تملک شده بود، به طول ۳۰۰متر دیواره چینی بتنی شده و نرده ها و درهای فلزی مورد نیاز برای ایجاد فضاهای مناسب زیارتی پیرامون حرم تعبیه گردید.
رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات با اشاره به ساخت فندانسیون بتنی منبع آب ویژه حرم مطهر گفت: مخزن فلزی با ظرفیت ۴۰۰هزار لیتر جهت تامین آب شرب زوار نصب شده است.
پلارک با بیان اینکه در زمینه اسکان زائرین تمهیدات دیگری نیز اندیشیده شده است گفت: ۴ چادر خیمه ای ضد آب بزرگ تهیه و به کاظمین ارسال شده است.
وی گفت برای تامین تجهیزات ایمنی و بهداشتی ۲۰ دستگاه کانکس های بازرسی، امانات و سرویس های بهداشتی در ابعاد مختلف به همراه ۶ دستگاه آبسرد کن بزرگ تحویل استان مقدسه شده است.