جامع نیوز:با هدف گسترش خدمات بانکداری الکترونیک و افزایش رضایت‌مندی مشتریان، سامانه استعلام ضمانت‌نامه‌های صادره توسط بانک سامان از طریق وب‌سایت و بدون نیاز به مراجعه حضوری راه‌اندازی شد. به گزارش جامع نیوز، دکتر رضا آقابابایی معاون بانکی با اعلام این خبر گفت: در این خدمت، ذی‌نفعان ضمانت‌نامه‌های صادره توسط شعب بانک سامان می‌توانند با […]

جامع نیوز:با هدف گسترش خدمات بانکداری الکترونیک و افزایش رضایت‌مندی مشتریان، سامانه استعلام ضمانت‌نامه‌های صادره توسط بانک سامان از طریق وب‌سایت و بدون نیاز به مراجعه حضوری راه‌اندازی شد.

به گزارش جامع نیوز، دکتر رضا آقابابایی معاون بانکی با اعلام این خبر گفت: در این خدمت، ذی‌نفعان ضمانت‌نامه‌های صادره توسط شعب بانک سامان می‌توانند با تکمیل اطلاعات درخواستی در سایت، از اصالت ضمانت‌نامه صادره و مفاد آن ازجمله مبلغ ضمانت‌نامه، تاریخ اعتبار و تعهدات بانک اطمینان حاصل کنند.

معاون بانکی بانک سامان درباره چگونگی استفاده مشتریان از این خدمت تصریح کرد: برای استفاده از این‌خدمت، ذی‌نفعان ضمانت‌نامه‌ها می‌توانند فرم استعلام ضمانت‌نامه را از وب‌سایت بانک سامان، بخش دستیار بانکی تکمیل و اطلاعات ضمانت‌نامه صادره را مشاهده کنند.

علاقمندان برای اطلاع از جزییات بیشتر این‌خدمت و سایر خدمات بانک سامان، می‌توانند به شعب بانک در سراسر کشور مراجعه کنند یا با مرکز سامان‌ ارتباط با شماره تلفن ۶۴۲۲-۰۲۱ تماس بگیرند.