جامع نیوز:عملیات احداث کارخانه آهک صنعتی و هیدراته قائن با حضور دکتر سیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی آغاز شد. به گزارش جامع نیوز، این کارخانه در کنار کارخانه سیمان قائن و توسط شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی احداث می‌شود و روزانه ۲۷۰ تن آهک صنعتی و هیدراته تولید می‌کند و این ظرفیت تا ۳۲۴ […]

جامع نیوز:عملیات احداث کارخانه آهک صنعتی و هیدراته قائن با حضور دکتر سیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی آغاز شد.
به گزارش جامع نیوز، این کارخانه در کنار کارخانه سیمان قائن و توسط شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی احداث می‌شود و روزانه ۲۷۰ تن آهک صنعتی و هیدراته تولید می‌کند و این ظرفیت تا ۳۲۴ تن نیز قابل افزایش است.
این کارخانه که از مواد اولیه مشترک با کارخانه سیمان قائن استفاده خواهد کرد، طی ۱۸ ماه به بهره‌برداری می‌رسد و ۵۲ نفر در آن به صورت مستقیم مشغول به کار می‌شوند.
دکتر سید تقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در مراسم آغاز عملیات احداث کارخانه آهک صنعتی و هیدراته قائن، رونق بخشیدن به فضای کسب و کار را از اولویت‌های دولت تدبیر و امید در سال ۹۴ برشمرد و گفت: سازمان تأمین اجتماعی در اجرای اقتصاد مقاومتی و همچنین رونق فضای کسب و کار در خط مقدم فعالیت‌ها است و برای تحقق برنامه‌های دولت از هیچ اقدامی فروگذار نخواهد شد.
وی از افتتاح شعبه تأمین اجتماعی خضری و همچنین دائمی شدن شعبه اقماری نیم بلوک در استان خراسان جنوبی خبر داد و گفت: توسعه خدمات سازمان تأمین اجتماعی در مناطق محروم همواره مورد توجه بوده است و امیدوارم بهبود خدمات این سازمان موجبات افزایش رضایتمندی بیمه‌شدگان و تلاشگران عرصه سازندگی و پیشرفت در سراسر کشور را فراهم کند.