جامع نیوز:به مناسبت ۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی و آغاز هفته روابط عمومی، مراسم گرامیداشت این روز و هفته در بانک رفاه کارگران برگزار شد. به گزارش جامع نیوزاز بانک رفاه کارگران، در این مراسم محمدی رئیسی مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک رفاه کارگران با تبریک این روز […]

جامع نیوز:به مناسبت ۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی و آغاز هفته روابط عمومی، مراسم گرامیداشت این روز و هفته در بانک رفاه کارگران برگزار شد.
به گزارش جامع نیوزاز بانک رفاه کارگران، در این مراسم محمدی رئیسی مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک رفاه کارگران با تبریک این روز به تمامی تلاشگران این عرصه اظهار داشت: در چند سال اخیر روابط عمومی ها و به ویژه روابط عمومی در بانک رفاه کارگران جایگاه ویژه خود را یافته و تبدیل به مشاوری امین برای مدیریت کلان بانک و بازوی قدرتمند در اجرای امور شده است.
محمدی رئیسی با قدردانی از تلاش کارکنان و مسئولان روابط عمومی افزود: دستیابی به روابط عمومی آرمانی نیازمند تلاش، کارگروهی و همدلی و همزبانی تمامی همکاران این حوزه است.
کریمی مشاور مدیر عامل در امور روابط عمومی بانک رفاه کارگران نیز در سخنانی ضمن پاسداشت این روز و هفته و تبریک به تمامی کارگزاران این حوزه ویژگی های یک روابط عمومی حرفه ای را بر شمرد و اظهار داشت: بی تردید روابط عمومی بانک رفاه کارگران مصداق یک روابط عمومی حرفه ای است و همکاران این حوزه کارگزارانی متخصص و آگاه به مسائل روز روابط عمومی هستند.
حبیب پور رئیس اداره روابط عمومی نیز در سخنانی ضمن تبریک روز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی و هفته روابط عمومی با قدردانی از تلاش همکاران این حوزه اظهار داشت: بحمدالله همکاران این حوزه توانمند و مجهز به علم روز هستند.
در ادامه این مراسم کیک گرامیداشت هفته روابط عمومی توسط مسئولان و همکاران این حوزه بریده شد.