جامع نیوز:اردشیر محمدی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در نشست تخصصی مدیران ستادی و استانی این سازمان که در سالن همایش های ستاد مرکزی برگزار شد، همت،همدلی، تلاش و صمیمیت را مهمترین عناصر موفقیت سازمان دانست. به گزارش جامع نیوزاز سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی محمدی […]

جامع نیوز:اردشیر محمدی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در نشست تخصصی مدیران ستادی و استانی این سازمان که در سالن همایش های ستاد مرکزی برگزار شد، همت،همدلی، تلاش و صمیمیت را مهمترین عناصر موفقیت سازمان دانست.
به گزارش جامع نیوزاز سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی محمدی ضمن پیروی از شعار مقام معظم رهبری در سال ۱۳۹۴ دولت و ملت، همدلی و همزبانی، سالجاری را سال تحکیم و توسعه سازمانی با مدیریت نوین سال خواند و در ادامه گفت: سازمان در سال ۱۳۹۳ نسبت به سال های گذشته با مشکلات و فراز و نشیب های زیادی روبرو بود ولی با این وجود و با تلاش و پشتکار مدیران و کارکنان خدوم، این چالش ها پشت سر گذاشته و از تهدید ها سکوی پرتاب مناسبی در راستای پیشبرد اهداف سازمان ایجاد کردیم.
محمدی گفت: از مهمترین اهداف سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در سال جاری حرکت در چهارچوب ۷ اولویت راهبردی که وزارت متبوع به سازمان ابلاغ کرده می باشد. سند راهبردی سازمان که متناظر با اولویت های راهبردی وزارت امور اقتصادی و دارایی تدوین گردیده است نقشه توسعه، پیشرفت و تعالی سازمان می باشد که تمامی مدیران سازمان در همه سطوح ملزم به پیگیری اقدامات و نیل به اهداف کمی راهبردی مشخص شده می باشند. ایشان افزود: ضمن تاکید بر اهمیت تحقق ۱۹ هدف و ۴۱ اقدام تدوین شده در سند راهبردی سازمان، ارزیابی عملکرد و تشویق مدیریت ها را مبتنی بر پیشبرد اقدامات متناظر در سند راهبردی دانست که با جاری سازی این سند در سراسر سازمان این ارزیابی را امکان پذیر دانست.

مدیر عامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با توجه به برگزاری مزایده ها بصورت الکترونیکی اظهار داشت: مجموع فروش سال ۹۳ سازمان از ۳ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال گذشته است که از این میزان فروش ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اموال منقول و ۸۰۰ میلیارد ریال آن را اموال غیر منقول تشکیل می دهد.
محمدی اظهار داشت: یکی از دغدغه های سازمان در سال های اخیر به دلیل زیان ده بودن و تعیین تکلیف و واگذاری سازمان بوده است که این امر باعث نا امیدی میان کارکنان شده، اما با تلاش مضاعف همکاران در سال گذشته توانستیم برای چهارمین سال متوالی به سود دهی برسیم و سازمان را برای همیشه از لیست واگذاری خارج نماییم.
وی در ادامه به تصویب ماده ۵۳ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال ۹۳ اشاره کرد و گفت: با توجه به تامین نبودن زیرساخت های مناسب از جمله انبار، نیروی انسانی و … در سال گذشته تنها تعدادی از استان ها موفق به اجرای این قانون شدند اما ظرف کمتر از یک ماه آینده ماده ۵۳ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز را در تمام استان ها اجرایی خواهیم کرد؛ همچنین در استان هایی که نمایندگی سازمان وجود ندارد با اخذ مجوزهای لازم نمایندگی ایجاد می کنیم.
رئیس هیات مدیره سازمان اموال تملیکی ضمن تقدیر از اعضای هیات مدیره سابق گفت: در چند ماهه پایان سال گذشته اعضای جدید هیات مدیره سازمان اموال تملیکی و رئیس هیات عالی نظارت منصوب شدند که به جرات می توان گفت اگر در سال ۹۳ توانستیم به موفقیتی دست پیداکنیم حاصل همدلی و هماهنگی این عزیزان می باشد.
محمدی در پایان تشکر ویژه ای از دکتر علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی جهت حمایت های بی دریغ ایشان از تصویب بودجه سال ۹۴ و اهداف سازمان اموال تملیکی کرد.