جامع نیوز:ASUS ROG G20 جایزه Gold Award تایوان را از آن خود نمود. Gold Award “ بعد از ۳ مرحله رقابت و ۹ ماه گزینش نامزد های این جایزه و در رقابت با ۱۱۵۵ محصول از ۴۸۸ شرکت، نصیب ایسوس گردید“هر ساله در کشور های مختلف از سوی ارگان های دولتی و به پاس تولید […]

جامع نیوز:ASUS ROG G20 جایزه Gold Award تایوان را از آن خود نمود.

Gold Award “ بعد از ۳ مرحله رقابت و ۹ ماه گزینش نامزد های این جایزه و در رقابت با ۱۱۵۵ محصول از ۴۸۸ شرکت، نصیب ایسوس گردید“هر ساله در کشور های مختلف از سوی ارگان های دولتی و به پاس تولید و عرضه محصولات برتر جوایزی به این محصولات و همچنین سازندگان آنها اهدا می گردد.TIWAN EXCELLENCE یکی از معتبرترین جوایز در دنیا می باشد که هر ساله توسط وزارت امور اقتصاد تایوان به محصولات برتر ساخت این کشور اهدا می گردد.
قدمت این جایزه به سال ۱۹۸۸ باز می گردد. زمانیکه وزارت امور اقتصاد تایوان تصمیم گرفت تا برای ارتقای کیفی ،کمی و همچنین نوآوری این نشان را به وجود آورد. از آن سال به بعد کمپانی های مختلفی به تکاپو افتادند تا این جایزه معتبر را از آن خود نمایند. این جوایز در ۵ رده و در زمینه های R&D، طراحی، کیفیت، بازار یابی عرضه می گردد.

ایسوس یکی از اولین برند های بود که توانست بالاترین جایزه از نظر ارزش را از این بخش با نام Gold Award در سال ۲۰۰۹ برای محصول EeePC S101 دریافت نماید. اما به تازگی و در سال ۲۰۱۵ این کمپانی مجددا موفق به دریافت این جایزه برای محصول ASUS ROG G20 شده است. جایزه ای که بعد از ۳ مرحله رقابت و ۹ ماه گزینش نامزد های این جایزه و در رقابت با ۱۱۵۵ محصول از ۴۸۸ شرکت، نصیب ایسوس گردیده است. لازم به یادآوری است که ASUS ROG G20 قویترین کامپیوتر رومیزی کم حجم در دنیا می باشد که مخصوص گیمر ها طراحی شده و تاکنون توانسته است جوایز متعدد و معتبر بین المللی را از آن خود نماید.