به گزارش جامع نیوزاز سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اردشیر محمدی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان از راه اندازی دوربین مدار بسته با گسترده کشوری از نیمه دوم سال جاری به منظور نظارت بر خط ، بر محیط انبارها و ورود خروج کالا خبر داد. وی تشریح کرد : سامانه مانیتورینگ […]

به گزارش جامع نیوزاز سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اردشیر محمدی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان از راه اندازی دوربین مدار بسته با گسترده کشوری از نیمه دوم سال جاری به منظور نظارت بر خط ، بر محیط انبارها و ورود خروج کالا خبر داد.
وی تشریح کرد : سامانه مانیتورینگ در راستای افزایش میزان اعمال مدیریت بر فضای فیزیکی انبارها و برنامه ریزی بهینه محیط انبارداری طراحی و پیاده سازی می گردد.
محمدی با اعلام این مطلب افزود : از دیگر کاربردهای سامانه فوق افزایش اعتماد مشتریان به فرآیند تحویل و جابجایی کالا در انبار و همچنین نظارت و کنترل مدیران ستادی و استانی به منظور حفظ و حراست از اموال مشتریان بوده و در راستای شعار سازمان که ” امین اموال دولت و حافظ حقوق ملت ” است می باشد .
مدیرعامل سازمان اموال تملیکی در پایان گفت : برای ایجاد فضای فیزیکی سامانه مانیتورینگ محیطی به مساحت ۷۰ متر مربع با نصب تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین بکارگیری زیرساخت ارتباطی مخابراتی سازمان با امکان ارتباط بر خط ( آنلاین ) تمامی مدیریتهای استانی و انبارهای مربوطه پیش بینی شده است .