جامع نیوز:با حمایت بانک شهر، جشن منتظران ظهور به میزبانی اداره کل رفاه معاونت منابع انسانی شهرداری تهران به مدت پنج شب در برج میلاد برگزار شد. به گزارش جامع نیوزازبانک شهر، جشن خانواده‌های کارکنان مناطق ۲۲گانه شهرداری تهران به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان در برج میلاد برگزار و بانک شهر با اهدای جوایزی به […]

جامع نیوز:با حمایت بانک شهر، جشن منتظران ظهور به میزبانی اداره کل رفاه معاونت منابع انسانی شهرداری تهران به مدت پنج شب در برج میلاد برگزار شد.
به گزارش جامع نیوزازبانک شهر، جشن خانواده‌های کارکنان مناطق ۲۲گانه شهرداری تهران به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان در برج میلاد برگزار و بانک شهر با اهدای جوایزی به حمایت از برگزاری این مراسم پرداخته است.
این در حالیست که با هماهنگی شعبه برج میلاد و از طریق ایجاد شعبه مجازی نسبت به صدور کارت‌های نقدی و شهروندی برای میهمانان حاضر در این برنامه پرداخته شد.
در این رابطه پیشخوان شهرنت مستقر در محوطه برج میلاد و غرفه راهنما با حضور همکاران بانک از طریق معرفی توانمندی‌ها و فعالیت‌های بانک شهر در حوزه بانکداری الکترونیک نیز از جمله سرویس‌های ارایه شده در جریان برگزاری این مراسم بوده است.
گفتنی است جشن منتظران ظهور، امسال با حضور بیش از ۱۴هزار نفر از کارکنان و خانواده‌های شهرداری تهران در محل سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برگزار شد.