جامع نیوز:گروه ارتباطات ماهواره‌ای سامان در پنجمین جشنواره فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا)، در بخش “شبکه‌های ارتباطی و فناوری اطلاعات” لوح تقدیر و تندیس جشنواره را به‌دست آورد. به گزارش جامع نیوزاز بانک سامان، در این جشنواره که با هدف توسعه فناوری اطلاعات در کشور همزمان با روز جهانی ارتباطات برگزار می‌شود، از افراد و […]

جامع نیوز:گروه ارتباطات ماهواره‌ای سامان در پنجمین جشنواره فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا)، در بخش “شبکه‌های ارتباطی و فناوری اطلاعات” لوح تقدیر و تندیس جشنواره را به‌دست آورد.

به گزارش جامع نیوزاز بانک سامان، در این جشنواره که با هدف توسعه فناوری اطلاعات در کشور همزمان با روز جهانی ارتباطات برگزار می‌شود، از افراد و شرکت‌های فعال در محورهای مختلف قدردانی می‌شود.

گروه ارتباطات ماهواره‌ای سامان در پنجمین دوره این جشنواره که ۲۸ اردیبهشت‌ماه باحضور معاون اول رئیس‌جمهوری، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ریس کمیسیون صنایع مجلس و تعدادی از نمایندگان مجلس و فعالان حوزه فاوا در تهران برگزار شد، همچون ادوار پیشین، در کارگروه شرکت‌های SAP در محور “شبکه های ارتباطی و فناوری اطلاعات” به عنوان برترین و تنها شرکت برگزیده این دوره معرفی شد.

لوح تقدیر و تندیس جشنواره پنجم توسط اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری کشورمان به مهندس علیزاده مدیرعامل گروه ارتباطات ماهواره‌ای سامان اهدا شد.

شایان ذکر است، محور “شبکه های ارتباطی و فناوری اطلاعات” به عنوان اصلی ترین محور جشنواره در تمامی ادوار از ارکان ثابت هر پنج دوره برگزار شده است.

گفتنی است، گروه ارتباطات ماهواره‌ای سامان چندی پیش موفق شد دو لوح تقدیر چهاردهمین همایش ملی و دومین همایش استانی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان را نیز به دست آورد.