جامع نیوز: بانک‌پاسارگاد در استای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، اقدام به ساخت یک باب مدرسه در شهر زاهدان کرد. به گزارش جامع نیوزاز بانک‌پاسارگاد، طی مراسمی که در تاریخ ۶ خرداد و با حضور فرماندار زاهدان، شهردار، معاون عمرانی استاندار، مدیرکل آموزش و پرورش و مدیر نوسازی مدارس برگزار شد، کلنگ احداث یک باب مدرسه […]

جامع نیوز: بانک‌پاسارگاد در استای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، اقدام به ساخت یک باب مدرسه در شهر زاهدان کرد.
به گزارش جامع نیوزاز بانک‌پاسارگاد، طی مراسمی که در تاریخ ۶ خرداد و با حضور فرماندار زاهدان، شهردار، معاون عمرانی استاندار، مدیرکل آموزش و پرورش و مدیر نوسازی مدارس برگزار شد، کلنگ احداث یک باب مدرسه بر زمین زده‌شد. این مدرسه با مساحت ۳۷۵ مترمربع بنا و ۵۰۰ مترمربع محوطه‌سازی و ۶ کلاس برای بهره‌مندی مردم محروم این منطقه ساخته‌خواهد شد. پیش از این نیز بانک‌پاسارگاد در مناطق محروم استان‌های مختلف کشور، به ساخت مدرسه و کتابخانه‌های عمومی و همچنین خانه‌های بهداشت اقدام کرده‌است.
بر اساس این خبر، بانک‌پاسارگاد به عنوان بانکی موفق در عرصه اقتصادی و بانکداری، توجه ویژه‌ای به بحث مسئولیت‌های اجتماعی دارد. از این‌رو از انجام هر اقدامی که باعث ارتقای سطح کیفی و پیشرفت کشور، در زمینه‌های مختلف هنری، فرهنگی، اجتماعی، بشردوستانه و … شود، استقبال می‌کند. شاهد این مدعا کارنامه درخشان این بانک در ایفای رسالت‌های اجتماعی خود است. اقداماتی از قبیل حمایت از موسسات عام‌المنفعه و جمعیت‌های خیریه، حمایت از نخبگان علمی و نفرات برتر کنکور سراسری تا هر مقطعی که ادامه تحصیل دهند، توجه ویِژه به بحث ورزش و حمایت از ورزشکاران تیم‌های مختلفی مانند کشتی، فوتسال، کوهنوردی و …، حمایت از برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌های علمی و تخصصی، کمک به آزادی زندانیان مالی غیرمقصر، پشتیبانی از هنرمندان و فعالیت‌های هنری، کمک به نیازمندان و افراد آسیب‌دیده از بلایای طبیعی و … از جمله این اقدامات است.