جامع نیوز:گوشی‌های تلفن همراه هوشمند روز به روز باریکتر، فشرده‌تر و بسته‌تر می‌شوند. برای تولیدکنندگان که می‌خواهند ابعاد مؤثر و یا ویژگی‌هایی نظیر ضدآب بودن دستگاه خود را تبلیغ کنند این عالیست، اما این مسئله باعث می‌شود تعمیر این دستگاه‌ها بسیار سخت شود. اگرچه احساس بسیار خوبی دارد اگر بخواهید اجزای LG G4 را باز […]

جامع نیوز:گوشی‌های تلفن همراه هوشمند روز به روز باریکتر، فشرده‌تر و بسته‌تر می‌شوند. برای تولیدکنندگان که می‌خواهند ابعاد مؤثر و یا ویژگی‌هایی نظیر ضدآب بودن دستگاه خود را تبلیغ کنند این عالیست، اما این مسئله باعث می‌شود تعمیر این دستگاه‌ها بسیار سخت شود. اگرچه احساس بسیار خوبی دارد اگر بخواهید اجزای LG G4 را باز کنید و دوباره سرجایشان ببندید.
iFixit پروژه دمونتاژ کردن G4 را به پایان رساند و نتیجه «تعمیرپذیری» راهنمای تعمیر آنلاین آن ۸ از مجموع ۱۰ نمره بود. این نمره نسبت به سایر رقبای G4 نظیر سامسونگ گلکسی S6 و S6 Edge که به ترتیب نمرات ۴ و ۳ گرفته بودند، پیشرفتی عظیم تلقی می‌شود.
قاب پشتی و باطری قابل تعویض مهمترین نقش را در نمره G4 داشتند، اما استفاده از پیچ‌های استاندارد فیلیپس و قطعات ماژولار استاندارد نظیر فنر ماژول جک هدفن نیز تعمیر تلفن را بسیار ساده کرده است. نمایشگر منحنی G4 این گوشی را کمی در برابر سقوط‌های ناگهانی از دست مقاوم ساخته است، اما فاصله صفر بین شیشه مقابل و LCD هنوز سختترین بخش تعمیر است.