جامع نیوز:اردشیر محمدی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در معیت رئیس هیات عالی نظارت، عضو هیات عالی نظارت و نماینده قوه قضائیه و معاونت حقوقی و تملیکی سازمان در جلسه ای که با حضور حجت الاسلام و المسلمین مصطفی پور محمدی وزیر دادگستری تشکیل شد حاضر شدند. محمدی […]

جامع نیوز:اردشیر محمدی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در معیت رئیس هیات عالی نظارت، عضو هیات عالی نظارت و نماینده قوه قضائیه و معاونت حقوقی و تملیکی سازمان در جلسه ای که با حضور حجت الاسلام و المسلمین مصطفی پور محمدی وزیر دادگستری تشکیل شد حاضر شدند.
محمدی در این جلسه مشکلات سازمان را از وجه های مختلفی که اغلب آنها مربوط به اجرای تبصره ماده ۵۳ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، انباشته شدن پرونده ها در تعزیرات حکومتی و موازی کاری دستگاه های دیگر بوده را بیان نمود.
حجت الاسلام و المسلمین پور محمدی در خصوص مشکلات سازمان اموال تملیکی گفت: در چند ماهه اخیر شعب تجدید نظر رسیدگی به پرونده های مربوطه را در تهران تشکیل داده ایم و زمان رسیدگی به پرونده ها بصورت روال عادی در حال انجام است و همچنین به زودی این شعب نیز در استان های مورد نظر راه اندازی خواهد شد.
ایشان در ادامه افزود: اگر سازمان اموال تملیکی در روند رسیدگی به پرونده ها در شعب تعزیرات حکومتی دچار مشکل شود بطور شخصی به پرونده های مربوطه ورود پیدا خواهم کرد تا مشکلات این سازمان در تعیین تکلیف کالاها به حداقل برسد.
در پایان وزیر دادگستری ضمن قول مساعدت در انجام امور محوله به سازمان اموال تملیکی اظهار داشت: با عنایت به گزارشاتی که از سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به بنده می رسد از عملکرد این سازمان رضایتمندم و از شما تشکر و قدردانی می کنم.
در انتهای این خبر آمده است حجت الاسلام و المسلمین مصطفی پور محمدی از اعضای اصلی مجمع سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی نیز می باشد.