جامع نیوز:تالار اختصاصی معاملات بورس اوراق بهادار شرکت کارگزاری شهر وابسته به بانک شهر افتتاح شد. به گزارشجامع نیوزاز بانک شهر، این تالار اختصاصی معاملات بورس اوراق بهادار در مجموعه شرکت کارگزاری شهر و همزمان با فرارسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر، جهت ارایه خدمات معاملات برخط گشایش شد. همچنین در این مراسم، طرح پاداش شهر، به […]

جامع نیوز:تالار اختصاصی معاملات بورس اوراق بهادار شرکت کارگزاری شهر وابسته به بانک شهر افتتاح شد.
به گزارشجامع نیوزاز بانک شهر، این تالار اختصاصی معاملات بورس اوراق بهادار در مجموعه شرکت کارگزاری شهر و همزمان با فرارسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر، جهت ارایه خدمات معاملات برخط گشایش شد.
همچنین در این مراسم، طرح پاداش شهر، به منظور تکریم هر چه بیشتر شهروندان و مشتریان این کارگزاری معرفی شد.
بر اساس این طرح از سوم خرداد ماه سال جاری، به هریک از مشتریانی که در سیستم معاملات آنلاین(برخط) شرکت کارگزاری شهر اقدام به معامله کنند، به ازای هر ۱۰میلیون ریال معامله در هر ماه، ۳سهم از سهام بانک شهر اهداء خواهد شد.
در این خصوص، با توجه به سیاست‌های بانک شهر مبنی بر توسعه بانکداری الکترونیک، نسبت به ارایه نرم‌افزار معاملات برخط از طریق گوشی‌های تلفن هوشمند نیز اقدام شده است که متقاضیان می‌توانند جهت اطلاع بیشتر و ثبت‌نام به سایت شرکت کارگزاری شهر به نشانیwww.bcityb.com قسمت معاملات برخط مراجعه و یا با شماره تلفن‌های ۹-۸۸۴۸۱۶۵۱ داخلی ۱۱۰ تماس حاصل کنند.
گفتنی است در مراسم افتتاحیه کارگزاری بانک شهر، حسین محمدپورزرندی مدیرعامل بانک شهر، حسن قالیباف‌اصل مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران، مهندس عمادحسینی معاون امور مهندسی وزیر نفت و جمعی از اصحاب رسانه حاضر بودند.