جامع نیوز:آخرین محصول کمپانی ال‌جی مخصوص بانوان خوش‌سلیقه ایرانی. یک اجاق‌گاز زیبا و مدرن باقابلیت‌های فوق‌العاده و طراحی چشمگیر؛ محصولی که شرکت گلدیران آن را برای تکمیل ست آشپزخانه شما در ایران عرضه کرد. برای ما، همیشه هماهنگ بودن وسایل مختلف آشپزخانه جایگاه ویژه‌ای داشته و حالا این محصول برای پر کردن آخرین جای خالی […]

جامع نیوز:آخرین محصول کمپانی ال‌جی مخصوص بانوان خوش‌سلیقه ایرانی. یک اجاق‌گاز زیبا و مدرن باقابلیت‌های فوق‌العاده و طراحی چشمگیر؛ محصولی که شرکت گلدیران آن را برای تکمیل ست آشپزخانه شما در ایران عرضه کرد.
برای ما، همیشه هماهنگ بودن وسایل مختلف آشپزخانه جایگاه ویژه‌ای داشته و حالا این محصول برای پر کردن آخرین جای خالی این پازل وارد بازار می‌شود. همان‌طور که می‌دانید کمپانی ال‌جی با ساخت و عرضه محصولاتی مثل یخچال، ساید بای ساید، سولاردام و … بیشترین سهم را در آشپزخانه‌های ایرانی دارد و حالا وقت آن رسیده که برای پاسخ دادن به درخواست خانم‌های ایرانی آخرین محصول نیز به بازار بیاید. اجاق‌گاز ال‌جی که قرار است باقابلیت‌های فراوانش لذتی تازه را به پخت‌وپز ما به قلب خانه بدهد.
کمپانی ال‌جی و شرکت گلدیران ادعا می‌کنند که این اجاق‌گاز از نظر شرایط مختلف در بازار ایران بی‌رقیب است. اما دقیقا کدام ویژگی‌هاست که این اجاق‌گاز را متمایز می‌کند؟
* توزیع یکنواخت حرارت: برای خانمهای ایرانی پخت وپز با حرارات یکنواخت اهمیت زیادی دارد. با استفاده از فناوری Power Convection شرکت ال‌جی، غذاها به صورت یکنواخت تر طبخ می شوند و البته برخلاف سنت همیشگی این کار زمانی کمتر از سایر اجاق‌گازها می گیرد.
*غذای آبدار: فن ویژه از طریق گردش هوای داغ درون فر، زمان طبخ غذا را تا ۲۰% کاهش می دهد. در طی این فرآیند، رطوبت غذا حفظ شده و در زمان کوتاه می توان غذایی داشت که سطح خارجی آن برشته و داخل آن کاملا آبدار است.
*حرارت دوطرفه: اجاق گاز ال جی طوری طراحی شده که از پس کارهای مختلف بربیاید . مثلا ویژگی Dual Heating استفاده همزمان از فر و گریل را میسّر می‌سازد تا بتوانید در عین حال دو یا چند نوع مختلف از غذا ها را آماده کنید . این ویژگی مناسب آنهایی است که برای آماده کردن یک وعده غذایی بین سلیقه های مختلف اعضای خانواده سرگردانند . همچنین با کمک این ویژگی می توان غذایی کاملا پخته با سطح برشته و بدون سوختگی داشت و در عین حال در زمان صرفه جویی کرد.
* گریل تر از منقل: این را هم بگوییم که به کمک قابلیت گریل با جوجه گردان اتوماتیک می‌توانید در خانه، خوشمزه‌ترین خوراک های گوشت را با راحتی بسیار و کیفیت مشابه گریل روی منقل و باربیکیو درست کنید، بدون آنکه مشکلات مربوط به گریل را تجربه کنید .
*تمیزکردن آسان: با اجاق گاز ال‌جی، مصرف‌کنندگان فرایند تمیز کردن آشپزخانه پس از آشپزی را بسیار راحت می‌یابند. درب شیشه‌ای قابل جداسازی اجاق گاز با دو حرکت ساده برداشته می‌شود و به شما اجازه می‌دهد آن را به صورت مجزا تمیز کنید. ضمنا ، با ویژگی Catalytic Cleaning پاکسازی محفظه فر بسیار ساده شده است. این ویژگی با اکسید کردن باقی‌مانده غذا در دمای بالای ۲۰۰ درجه سانتی‌گراد، فرآیند تمیزسازی دیواره عقبی محفظه را ساده‌ می‌کند.
*خیال تان را راحت می کنیم : با تجهیز اجاق گاز جدید ال‌جی به مجموعه‌ای از ویژگی‌های ایمنی، آشپزخانه به مکان بسیار امنی برای تمام مصرف کنندگان تبدیل می شود. در صورتی که شعله اجاق ناخواسته خاموش شود قابلیت Flame Failure Device به صورت خودکار جریان گاز را قطع می‌کند.
*مراقبت از بچه ها: برای مصرف کنندگانی که در خانه کودک خردسال دارند، اجاق گاز جدید ال‌جی به وسیله سیستم تهویه ویژه و قابلیت Safe Touch این اطمینان را می دهد که درب جلویی و قطعات آن برای جلوگیری از سوختگی ناشی از تماس، خنک نگه داشته می شوند. به علاوه، گریل می‌تواند با درب بسته کار کند و بنابراین طی فرآیند طبخ دود و بوی کمتری در فضای خانه پخش می‌شود.

ویژگی‌های اصلی اجاق‌گاز شرکت ال‌جی:
• فن کانوکشن قدرتمند Power Convection
• حرارت دو طرفه (عملکرد همزمان فر و گریل) Dual Heating
• پاکسازی کاتالیتیک Catalytic Cleaning
• درب شیشه‌ایِ با قابلیت جداسازی Removable Glass Door
• امنیت کامل شعله ها Flame Failure Device
• گریل با در بسته Closed Door Grilling
• تماس ایمن Safe Touch
• گریل جوجه‌گردان Rotisserie Grilling