جامع نیوز:ایرانسل از برگزاری مسابقه عکس و فیلم با موضوع به تصویر کشیدن “یک مهربانی” در طی ماه مبارک رمضان و در رسانه اجتماعی اینستاگرام خبر داد. به گزارش جامع نیوزازایرانسل، پس از برگزاری موفقیت‌آمیز مسابقه #بهاردرشهرمن با موضوع انتشار حال و هوای شهرها در نوروز ۹۴ و مسابقه #بهارانتظاردرشهرمن با موضوع به تصویر کشیدن […]

جامع نیوز:ایرانسل از برگزاری مسابقه عکس و فیلم با موضوع به تصویر کشیدن “یک مهربانی” در طی ماه مبارک رمضان و در رسانه اجتماعی اینستاگرام خبر داد.

به گزارش جامع نیوزازایرانسل، پس از برگزاری موفقیت‌آمیز مسابقه #بهاردرشهرمن با موضوع انتشار حال و هوای شهرها در نوروز ۹۴ و مسابقه #بهارانتظاردرشهرمن با موضوع به تصویر کشیدن حال و هوای شهرها در ایام برپایی جشنهای ولادت باسعادت حضرت مهدی (عج)، به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، ایرانسل با انتشار فراخوانی از علاقمندان به عکاسی و فیلمبرداری دعوت کرد تا با خلاقیت و نوآوری، فضایی از مهربانی و لبخند در محیط پیرامونشان ایجاد کرده و با ثبت آن لحظه‌ها از طریق عکس یا فیلم کوتاه ١۵ ثانیه‌ای، از طریق انتشار با هشتگ #یک_مهربانی_بیشتر در اینستاگرام در این مسابقه شرکت کنند.

اینستاگرام مشهورترین شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری عکس و ویدئو مبتنی بر تلفن همراه است.

براساس فراخوان این مسابقه، شرکت کنندگان تا ۳۰‌ام تیرماه سال جاری، پس از بارگذاری عکس یا فیلم موردنظر لازم است دو نفر از دوستانشان را به این چالش مهربانی دعوت کنند تا ٣٠ روز منشا خلق لحظه هایی از مهر و مهربانی در خانواده، دوستان، همکاران، نیازمندان، سالمندان و طبیعت باشند.

یک دستگاه گوشی iPhone6 به برنده این مسابقه براساس رای مردم با بیشترین لایک به دست آورده شده و یک iPhone6 به قید قرعه به یکی از عکسها یا فیلم‌های واجد شرایط از سوی ایرانسل اهدا خواهد شد. برندگان این مسابقه روز ششم مردادماه از طریق صفحه رسمی ایرانسل در اینستاگرام که با شناسه @irancell قابل مشاهده است، اعطا خواهد شد.

براساس قوانین این مسابقه صاحب عکس یا فیلم می‌بایست از دنبال کنندگان صفحه رسمی ایرانسل باشد، عکس و فیلم مرتبط با موضوع مسابقه باشد، فردی که عکس یا فیلمی را بارگذاری میکند، می بایست خود صاحب اثر باشد و در غیر این صورت مسئولیت عواقب احتمالی آن به عهده ارسال کننده عکس خواهد بود، عکس ها و فیلم هایی که قبل یا بعد از زمان مسابقه ارسال شوند، در مسابقه شرکت داده نخواهند شد، تصویر ارسالی می بایست مطابق با موازین اخلاقی و اسلامی باشد و عکس هایی که به روش های غیر متعارف و ناعادلانه و متقلبانه به جمع آوری لایک پرداخته اند از مسابقه حذف خواهندشد.

ایرانسل در فراخوان خود برای شرکت در این مسابقه تصریح کرده اگر صفحه اینستاگرام کاربر در حالت «خصوصی» قرار داشته باشد، امکان مشاهده آثار وی و شرکت در این مسابقه وجود نخواهد داشت و تنها آثاری در مسابقه شرکت داده می شوند که کاملا مطابق با موازین اخلاقی و اسلامی و موضوع مسابقه باشند.

در حال حاضر ایرانسل در رسانه‌های اجتماعی اینستاگرام، کلوب، لنزور، آپارات و توییتر با شناسه Irancell و در لینکدین از طریق صفحه http://www.linkedin.com/company/mtnirancell حضور دارد.

اطلاعات بیشتر در خصوص مسابقه یک مهربانی بیشتر ایرانسل از طریق صفحه ویژه رسانه های اجتماعی وبسایت رسمی ایرانسل به نشانی Irancell.ir قابل مشاهده است.