جامع نیوز:بانک کارآفرین در راستای مشارکت در سنت پسندیده و الهی قرض الحسنه و نیز تسهیل امر ازدواج جوانان، امکان اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج را در برخی از شعب خود فراهم کرد. به گزارش جامع نیوزاز بانک کارآفرین، متقاضیان دریافت تسهیلات ازدواج می‌توانند از روز شنبه ۶ تیرماه جاری نسبت به انتخاب بانک کارآفرین […]

جامع نیوز:بانک کارآفرین در راستای مشارکت در سنت پسندیده و الهی قرض الحسنه و نیز تسهیل امر ازدواج جوانان، امکان اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج را در برخی از شعب خود فراهم کرد.

به گزارش جامع نیوزاز بانک کارآفرین، متقاضیان دریافت تسهیلات ازدواج می‌توانند از روز شنبه ۶ تیرماه جاری نسبت به انتخاب بانک کارآفرین در سامانه ازدواج اقدام کنند.

این گزارش می افزاید؛ در حال حاضر بانک کارآفرین در مرحله مقدماتی اجرای این طرح، امکان اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج را در شعب استان های تهران (شعب آزادی، تهرانپارس، دولت، سردارجنگل، طالقانی شرقی و فاطمی)، سیستان و بلوچستان (شعبه زاهدان)، البرز (شعبه هفت تیر کرج)، آذربایجان شرقی (شعبه استاد شهریار) و آذربایجان غربی (شعبه ارومیه) دارد.

گفتنی است، تسهیلات مذکور صرفاً برای اشخاصی که از طریق سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج بانک مرکزی ایران ثبت نام کرده اند، قابل استفاده است.