جامع نیوز:مشاور مدیرعامل و مدیر کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی از نامگذاری ایام هفته تأمین اجتماعی خبر داد. عناوین هفته تأمین اجتماعی اعلام شد به گزارش جامع نیوز ، امیرعباس تقی پور گفت: ایام هفته تأمین اجتماعی بر اساس مأموریت ها و راهبردهای مرتبط با این سازمان نامگذاری شده اند. وی افزود: هفته تأمین […]

جامع نیوز:مشاور مدیرعامل و مدیر کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی از نامگذاری ایام هفته تأمین اجتماعی خبر داد.
عناوین هفته تأمین اجتماعی اعلام شد

به گزارش جامع نیوز ، امیرعباس تقی پور گفت: ایام هفته تأمین اجتماعی بر اساس مأموریت ها و راهبردهای مرتبط با این سازمان نامگذاری شده اند.
وی افزود: هفته تأمین اجتماعی سالجاری از روز جمعه ۱۹تیر ماه آغاز می شود و تا پنج شنبه ۲۵ تیرماه ادامه می یابد.
تقی پور گفت: ایام این هفته به ترتیب با عنوان« تأمین اجتماعی و پاسخگویی»، « کارآمدی سازمان تأمین اجتماعی با خدمات غیرحضوری»، « تأمین اجتماعی؛ زنان و کرامت خانواده»، « تأمین اجتماعی، همدلی و همزبانی با شرکای اجتماعی و اقتصاد مقاومتی»، « تأمین اجتماعی، تلاش و خدمت صادقانه»، « رفاه، سلامت و فرهنگ تأمین اجتماعی»، « تأمین اجتماعی، مشارکت، خلاقیت و بهره وری» نامگذاری شده اند.
مدیر کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی تصریح کرد: در ایام هفته تأمین اجتماعی برنامه های مختلفی برای معرفی خدمات این سازمان و ارتقای تعامل با شرکای اجتماعی در نظر گرفته شده است.
تقی پور گفت: تجدید میثاق با امام راحل(ره)، دیدار و گفت و گو با مسئولان کشوری، برگزاری نشست خبری مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اصحاب رسانه، حضور مدیرعامل سازمان در جمع کارگران و بیمه شدگان و گفت وگو با آنان و دیدار با کانون های کارگری، کارفرمایی و بازنشستگی از برنامه های هفته تأمین اجتماعی است.
وی افزود: همزمانی هفته تأمین اجتماعی با ایام ماه مبارک رمضان، امکان استفاده از این ظرفیت را فراهم کرده است و در یک برنامه هماهنگ بیش از ۵۰۰ نفر از مدیران و روسای شعب این سازمان در سراسر کشور با حضور در مساجد به پرسش های بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان پاسخ داده و مسائل آنان را بررسی خواهند کرد.