جامع نیوز:معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی از واریز مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین ماه مستمری بگیران این سازمان همزمان با پرداخت حقوق تیرماه خبر داد و گفت: این مبلغ از هفتم تیر به حساب مستمری بگیران واریز می‌شود. به گزارش جامع نیوزاز سازمان تأمین اجتماعی، محمدحسن زدا با بیان اینکه حقوق مستمری بگیران تأمین […]

جامع نیوز:معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی از واریز مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین ماه مستمری بگیران این سازمان همزمان با پرداخت حقوق تیرماه خبر داد و گفت: این مبلغ از هفتم تیر به حساب مستمری بگیران واریز می‌شود.

به گزارش جامع نیوزاز سازمان تأمین اجتماعی، محمدحسن زدا با بیان اینکه حقوق مستمری بگیران تأمین اجتماعی از ۵ لغایت ۲۵ هر ماه بر اساس حروف الفبا به حساب آنان واریز می‌شود؛ اظهار داشت: مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین ماه برای آن دسته از مستمری بگیرانی که از ۷ لغایت ۲۵ هر ماه حقوق دریافت می‌کنند همراه با حقوق تیرماه به حساب آنان واریز می‌شود.

زدا ادامه داد: مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین ماه آن دسته از مستمری بگیرانی که ۵ و ۶ هر ماه حقوق دریافت می‌کنند نیز در روزهای ۵ و ۶ مرداد پرداخت می‌شود.

وی افزود: سازمان تأمین اجتماعی برای آسایش بیشتر و افزایش رضایتمندی مستمری بگیران، حقوق آنان را از ۵ لغایت ۲۵ هر ماه پرداخت می‌کند و مستمری بگیران این سازمان به طور متوسط ۵ تا ۲۵ روز زودتر از موعد حقوق خود را دریافت می‌کنند.

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی اعمال به موقع افزایش سالیانه حقوق مستمری بگیران را نیز از اقدامات بسیار مناسب و رضایت‌بخش سازمان تأمین اجتماعی طی ۲ سال اخیر برشمرد و افزود: طی ۲ سال اخیر افزایش حقوق سالانه در کوتاه‌ترین زمان ممکن و از زمان ابلاغ به سازمان تأمین اجتماعی در اردیبهشت ماه انجام شده است در حالی که پیش از این، بعضاً پرداخت افزایش حقوق‌ها از مهر ماه هر سال و طی چند قسط انجام می‌شد.

زدا ادامه داد: با توجه به اعلام افزایش حقوق سال جاری در اردیبهشت‌ماه به سازمان تأمین اجتماعی؛ حقوق فروردین‌ماه مستمری بگیران براساس سال ۹۳ پرداخت شده است و مابه‌التفاوت حقوق فروردین‌ماه این عزیزان نیز که معادل ۱۵ تا ۱۷ درصد حقوق سال گذشته است، از ۷ تیرماه پرداخت می‌شود.