جامع نیوز:شرکت ال‌جی الکترونیکس، شرکت بزرگ فناوری کره‌ای، در زمینه‌های بازاریابی خود با شرکت گوگل تفاهم‌نامه‌ای دو طرفه امضاء کرد. شرکت ال‌جی الکترونیکس که دارای برترین و بالاترین فناوری در زمینه تلویزیون است، تلویزیون OLED خود را وارد بازار کرده است که توجه تمامی صاحب‌نظران را به خود جلب کرده است. در این میان شرکت‌های […]

جامع نیوز:شرکت ال‌جی الکترونیکس، شرکت بزرگ فناوری کره‌ای، در زمینه‌های بازاریابی خود با شرکت گوگل تفاهم‌نامه‌ای دو طرفه امضاء کرد.
شرکت ال‌جی الکترونیکس که دارای برترین و بالاترین فناوری در زمینه تلویزیون است، تلویزیون OLED خود را وارد بازار کرده است که توجه تمامی صاحب‌نظران را به خود جلب کرده است. در این میان شرکت‌های بزرگی مانند گوگل هم راغب با همکاری با شرکت ال‌جی در مورد تلویزیون‌های OLED می‌باشند که منجر به این تفاهم‌نامه بازاریابی گردید.
مدیر کل بازاریابی شرکت ال‌جی آقای کی‌وان کیم، در زمینه این همکاری گفت: “تلویزیون OLED ال‌جی دارای بالاترین کیفیت در بین تلویزیون‌های موجود در بازار می‌باشد. همچنین، شرکت ال‌جی دارای تجربه بالا در زمینه بازاریابی است که با این همکاری قدرت نفوذ برند در بین مشتریان بالا خواهد رفت.”
همچنین، جان‌لی مدیر اجرایی شرکت گوگل گفت: “شرکت گوگل در جهت حمایت از بخش های بازاریابی در زمینه‌های آنلاین و معرفی محصولات برتری مانند OLED همکاری خواهد داشت و راه‌کارهای نوینی در این زمینه ارائه خواهد کرد.”
افزون بر این، با توجه به انحصاری بودن تلویزیون OLED در اختیار شرکت ال‌جی الکترونیکس و قدرت بالای تلویزیون OLED بین سایر تلویزیون‌های رقبا، شرکت گوگل همکاری مداومی در این زمینه خواهد داشت.
ضمن آنکه آقای یه‌او سونگ داک مدیر کل تلویزیون‌های OLED تأکید کرد که پنل OLED برترین پنل موجود در دنیا است و تلویزیون OLED تلویزیون نسل آینده تلویزیون‌ها خواهد بود.
با توجه به قدرت شرکت گوگل در دنیای مجازی و مشتریان بسیار زیاد در این زمینه، با هدف‌گذاری آشنایی ۱۰۰ میلیون مشتری این تفاهم‌نامه بین شرکت گوگل و ال‌جی امضاء شده است.