​جامع نیوز:در پاسخ به نیاز مشتریان و افزایش دسترسی آنها به خدمات نوین، بانک صادرات ایران نسخه های جدید همراه بانک را روانه بازار کرد . به گزارش جامع نیوزاز بانک صادرات ایران، این بانک به منظور افزایش رضایت مشتریان، همگام با پیشرفت های نوین نسبت به انتشار نسخه های ۴.٧ اندرویدی و ۵.۵ مخصوص […]

​جامع نیوز:در پاسخ به نیاز مشتریان و افزایش دسترسی آنها به خدمات نوین، بانک صادرات ایران نسخه های جدید همراه بانک را روانه بازار کرد .
به گزارش جامع نیوزاز بانک صادرات ایران، این بانک به منظور افزایش رضایت مشتریان، همگام با پیشرفت های نوین نسبت به انتشار نسخه های ۴.٧ اندرویدی و ۵.۵ مخصوص سیستم عامل IOS نرم افزار همراه بانک اقدام نمود که علاوه بر خدماتی از قبیل اطلاع از مانده حساب، انتقال وجه حسابهای سپهری ، پرداخت اقساط، پرداخت قبوض، خرید شارژ کارت و …. خدمات جدیدی شامل: انتقال وجه بین بانکی و پرداخت اقساط تسهیلات بین بانکی از طریق سامانه پایا، دریافت مانده و گردش کارت بانکهای عضو شتاب، انتقال کارت به کارت داخلی، پرداخت اقساط تسهیلات خود و سایرین در بانک صادرات و… را به مشتریان ارایه می دهد. متقاضیان می توانند ضمن مراجعه به سایت این بانک به نشانی:WWW.bsi.ir به برنامه یاد شده دسترسی و اقدام به نصب آن بر روی گوشی تلفن همراه خود نمایند .
شایان ذکر است بانک صادرات ایران در جهت کاهش هزینه ها، کاهش سفرهای درون شهری، آلودگی هوا و افزایش ارزش افزوده برای مشتریان و هموطنان توسعه خدمات بانکی بر پایه اینترنت و تلفن همراه را در دستور کار قرار داده است.
گفتنی است خدمات نوین این بانک با استقبال گسترده هموطنان همراه بوده به گونه ای که مشتریان در خلال خرداد ماه ٩۴، ۴میلیون و ٢٣۴ هزار تراکنش از طریق همراه بانک و بیش از ١١ میلیون تراکنش اینترنتی را از طریق سامانه بانکداری اینترنتی انجام داده¬اند که نشانگر روند جهشی رویکرد مشتریان در استفاده از خدمات این سامانه هاست.