جامع نیوز: اولین دوره مسابقات ورزشی – تفریحی «جام خبرنگار» با مشارکت نزدیک به ۱۰۰ خبرنگار در قالب ۲۰ تیم از ۱۵ رسانه کشور و با حضور دکتر غلامرضا شعبانی بهار، معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و احمد سعادتمند، رییس فدراسیون تنیس روی میز در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ در مجموعه ورزشی […]

جامع نیوز: اولین دوره مسابقات ورزشی – تفریحی «جام خبرنگار» با مشارکت نزدیک به ۱۰۰ خبرنگار در قالب ۲۰ تیم از ۱۵ رسانه کشور و با حضور دکتر غلامرضا شعبانی بهار، معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و احمد سعادتمند، رییس فدراسیون تنیس روی میز در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.

به گزارش جامع نیوز شاهین احمدی، مدیر مرکز همایش‌های مجموعه فرهنگی – ورزشی انقلاب در این برنامه با تشکر از همکاری مدیریت مجموعه انقلاب در برگزاری برنامه ابراز امیدواری کرد مسابقات جام خبرنگار به برنامه‌ای سالیانه در تقویم رویدادهای جامعه خبری کشور بدل شود
به گزارش روابط عمومی آژانس رسانه اخبار رسمی، اولین دوره این مسابقات با همکاری مشترک آژانس رسانه اخبار رسمی و مرکز همایش‌های مجموعه فرهنگی – ورزشی انقلاب با شرکت ۲۰ تیم از ۱۵ رسانه کشور از ساعت ۸ الی ۱۵ روز ۳۰ مرداد برگزار شد و تیم‌های شرکت‌کننده، در گروه‌های ۴ نفره و در ۴ رشته ورزشی اسکیت، تنیس روی میز، تیر و کمان و تیراندازی با حضور مربیان و داوران ملی به رقابت با یکدیگر پرداختند.
معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با حضور در این مسابقات گفت: رسانه‌ها نقش مهمی در سطح جامعه دارند و می‌توانند باعث توسعه ورزش‌های همگانی شوند. دکتر شعبانی بهار افزود: برگزاری این مسابقات می‌تواند موجب افزایش شور و نشاط در بین خبرنگاران و از این طریق در جامعه شود.
شاهین احمدی، مدیر مرکز همایش‌های مجموعه فرهنگی – ورزشی انقلاب نیز در این برنامه با تشکر از همکاری مدیریت مجموعه انقلاب در برگزاری برنامه ابراز امیدواری کرد که مسابقات جام خبرنگار به برنامه‌ای سالیانه در تقویم رویدادهای جامعه خبری کشور بدل شده و در دوره‌های بعد به صورت گسترده‌تری برگزار شود.
اولین دوره مسابقات ورزشی – تفریحی «جام خبرنگار» با معرفی تیم‌های برتر به کار خود پایان داد. در این رقابت‌ها تیم خبرگزاری ایلنا به مقام اول دست یافت و تیم‌های پایگاه خبری جماران و روزنامه جام جم به ترتیب در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.
گفتنی است، حضور خانواده‌های خبرنگاران شرکت‌کننده در مسابقات و استفاده آنان از دیگر امکانات مجموعه همچون بولینگ و مینی‌گلف، از حاشیه‌های جذاب این برنامه بود.