جامع نیوز:مرکز آمار طی گزارشی اعلام کرده‌است در بهار۱۳۹۴گران‌ترین خانه در تهران به قیمت متری ۲۴ میلیون تومان معامله شده‌است. اما طبق اطلاعات درج شده در سایت اسکانو ، وب‌سایت جستجوی هوشمند ملک در حال حاضر خانه‌هایی با قیمت بسیار بیشتر در تهران معامله می‌شوند. یکی از گران‌ترین آپارتمان‌های تهران که آگهی فروش آن در […]

جامع نیوز:مرکز آمار طی گزارشی اعلام کرده‌است در بهار۱۳۹۴گران‌ترین خانه در تهران به قیمت متری ۲۴ میلیون تومان معامله شده‌است. اما طبق اطلاعات درج شده در سایت اسکانو ، وب‌سایت جستجوی هوشمند ملک در حال حاضر خانه‌هایی با قیمت بسیار بیشتر در تهران معامله می‌شوند. یکی از گران‌ترین آپارتمان‌های تهران که آگهی فروش آن در سایت اسکانو ثبت شده در زعفرانیه قرار دارد و دارای ویژگی‌های خاصی است. این آپارتمان که بیش از هزار متر وسعت دارد، حدودا متری ۳۲ میلیون تومان به فروش می‌رسد و دارای یک باند اختصاصی هلیکوپتر است. این ساختمان ویژه ۱۱ طبقه دارای استخر در پشت‌بام، در و پنجره ضد گلوله، ۵۰ پارکینگ مهمان، و ۳۰۰۰متر جاده تندرستی است. درضمن این ساختمان در برابر ۹ ریشتر زلزله مقاوم است. در حال حاضر طبقه نهم این آپارتمان که دارای ۶ اتاق خواب است به قیمت ۳۵ میلیارد تومان به فروش می‌رسد.
اما این تنها آپارتمان گران‌قیمت اسکانو نیست، یک آپارتمان ۶۸۰ متری سوپرلوکس که در فرمانیه واقع شده و هر مترمربع آن بیش از ۳۳ میلیون تومان قیمت دارد، یکی دیگر از گران‌ترین آپارتمان‌های تهران است. این آپارتمان در طبقه چهاردهم یک برج قرار دارد و پنج اتاق خواب دارد و علاوه بر استخر، سونا، و جکوزی، دارای سالن ورزشی و روف گاردن و لابی مجلل است.
یکی دیگر از آپارتمان‌های گران‌قیمت تهران که آگهی فروش آن در فضای آنلاین و از طریق اسکانو منتشر شده ؛ واقع در برج ایران زمین شهرک غرب است. این پنت هاوس دوبلکس حدودا ۸۰۰ متر است و در طبقه ۲۴ قرار دارد. قیمت هر مترمربع از این آپارتمان حدود ۴۰ میلیون تومان است و به قیمت ۳۲ میلیارد تومان به فروش می‌رسد.
درباره اسکانو
اسکانو، نخستین بانک اطلاعات املاک ایران با استانداردهای جهانی است. وب سایت اسکانو، با ارائه خدمات به دفاتر مشاوران املاک، خریداران و فروشندگان ملک، یکی از فعال‌ترین وب‌سایت‌ها در این حوزه است. اسکانو سعی دارد با ایجاد زیرساخت‌های لازم گام موثری در بهبود زندگی روزمره مردم ایران و بهره‌برداری از امکانات موجود در فضای مجازی بردارد. می‌توانید برای اطلاعات بیشتر به www.Eskano.com مراجعه کنید.