جامع نیوز:سیلیکون‌پاوراز فلش مموری دو سرنسل جدید خود به نام mobile C80رونمایی‌کرد. این فلش‌مموری در ابعاد ۶.۶ X0.18 X4.49میلی‌متر با وزن ۸گرم به رنگ نقره‌ای عرضه‌ خواهد‌شد.‌ تکنولوژی COB به کار رفته در این فلش مموری خصوصیت ضد آب، گردو غبار و شوک را به آن افزوده‌است. فلش مموریmobile C80از اینترفیس‌های‌‌USB3.0‌،‌USB2.0و آخرین نسخه اینترفیس USB-C‌پشتیبانی […]

جامع نیوز:سیلیکون‌پاوراز فلش مموری دو سرنسل جدید خود به نام mobile C80رونمایی‌کرد.
این فلش‌مموری در ابعاد ۶.۶ X0.18 X4.49میلی‌متر با وزن ۸گرم به رنگ نقره‌ای عرضه‌ خواهد‌شد.‌ تکنولوژی COB به کار رفته در این فلش مموری خصوصیت ضد آب، گردو غبار و شوک را به آن افزوده‌است.
فلش مموریmobile C80از اینترفیس‌های‌‌USB3.0‌،‌USB2.0و آخرین نسخه اینترفیس USB-C‌پشتیبانی می‌کند. دمای عملکرد آن صفر تا۷۰درجه سانتی‌گراد می‌باشد و از سیستم‌عامل‌های‌Windows 8/7/Vista/XP‌ وبالاتر ،Mac OS 10.3.x، Linux 2.6.x ، Windows phone 8*و موبایل‌های دارای آندروید *۴.۱ به بالا راپشتیبانی می‌کند.(*برای دستگاه‌های موبایل دارایUSB Type-C)
Mobile C80با بدنه باریک خود در ظرفیت‌های ۱۶، ۳۲، ۶۴ گیگابایت فضای لازم برای ذخیره داده‌ها در اسمارتفون‌ها ، تبلت‌ها و نوت‌بوک‌ها را ارائه خواهد‌کرد.
این فلش مموری دارای دوسر می‌باشد که یک سمت آن دارای پورت USB3.0جهت اتصال به کامپیوتر‌های مختلف و سمت دیگر آن برای اتصال به اسمارتفون‌ها و تبلت‌ها می‌باشد.
اینترفیسType-C
با توجه به خبری که از مک بوک اپل و کروم بوک پیکسل در آگوست امسال‌‌ منتشر‌شد‌، این دو کمپانیو تولید کنندگان قطعات الکترونیکی توجه ویژه‌ای را بر روی اینترفیس نوع Cداشته‌اند.
با استفاده از این فلش مموری بدون نیاز به اینترنت و انواع کابل‌ها و آداپتورها‌ کاربر می‌تواند داده‌ها را سریع و امن جابه‌جا نماید. این فلش مموری شکل مدور خود را از فلش مموری‌های Jewel J80 وFirma F80به ارث برده‌است و به راحتی می توان آن را در دست گرفت یا به دسته کلید آویزان کرد. درب آن قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه را دارد که در هنگام استفاده، طرف دیگر را از آسیب مصون نگه می‌دارد‌. همچنین پوشش فلز روی و ویژگی سند بلاست ، C80 را در برابر خش و اثرانگشت مقاوم ساخته‌است.

مدیریت هوشمند اطلاعات با SP File Explorer
سیلیکون‌پاور نرم افزار رایگان SP File Explorerرا برای اسمارتفون‌ها و تبلت‌های اندرویدی ارائه کرده‌است که برای مدیریت فایل‌ها می ‌توان از آن استفاده‌ نمود. ایننرم‌افزار دارای “one-touch backup” می باشد که با استفاده از آنبه راحتی می‌توان از اطلاعات ذخیره شده بر روی فلش مموری بک‌آپ گرفت.
محصولات سیلیکون‌پاور دارای شرایط لایف‌تام‌وارانتیمی‌باشد و با گارانتی شرکت داده پرداز رایانه متین به بازار عرضه میگردد.
تمامی این محصولات دارای نرم‌افزارSP Widgetبه همراه ۷ برنامه بک‌آپ‌گیری و امنیتی و یک آنتی‌ویروس با لایسنس ۶۰ روزه می‌باشد. همچنین با استفاده از نرم افزار‌‌”Recuva”‌می‌توان فایل‌های حذف شده مانندتصاویر‌، اسناد‌، موزیک‌ها و ویدئو‌هارا بازیابی‌کرد.
در تحولی دیگر کمپانی سیلیکون‌پاور با برگزاری مسابقه‌ای جهانی در سایت خود با محک زدن اطلاعات مشتریان خود به برترین‌ها جایزه می‌دهد.

در این مسابقه سیلیکون‌پاور سری کاملی از فلش مموری‌های دوسر را گرد‌ هم آورده‌است و با معرفی فلش‌مموری جدید Mobile C80، یک مسابقه همراه با جایزه را در نظر گرفته‌است.
در طول مسابقه کاربر از دانش فلش‌مموری خود استفاده می‌نماید تا برنده یک فلش‌مموری دوسر شود و در عین حال دانش فلش مموری‌های خود را افزایش‌دهد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در مسابقه به آدرسwww.matin.coمراجعه فرمائید.