جامع نیوز:ساندبارهای منحنی وایرلس فوق‌العاده زیبای Music Flow HS8 شرکت ال‌جی الکترونیکس (LG) همنشینی عالی برای آخرین تلویزیون‌های منحنی مدرن این شرکت است. به گزارش جامع نیوز، این سیستم‌های صوتی ۴.۱ channel با توان ۳۶۰ وات که از هفته آینده برای مشتریان اروپایی در دسترس خواهد بود، تنها جلوه‌ی تلویزیون‌های خانگی را بهبود نمی‌بخشند بلکه […]

جامع نیوز:ساندبارهای منحنی وایرلس فوق‌العاده زیبای Music Flow HS8 شرکت ال‌جی الکترونیکس (LG) همنشینی عالی برای آخرین تلویزیون‌های منحنی مدرن این شرکت است.

به گزارش جامع نیوز، این سیستم‌های صوتی ۴.۱ channel با توان ۳۶۰ وات که از هفته آینده برای مشتریان اروپایی در دسترس خواهد بود، تنها جلوه‌ی تلویزیون‌های خانگی را بهبود نمی‌بخشند بلکه تجربه شنیداری کاربران را به سطح کاملاً جدیدی ارتقاء می‌دهند.شکل منحنی ساندبار تنها به منظور زیبایی ظاهری نیست، بلکه نقشی مهم در تجربه‌ای شگفت‌انگیز دارد. قسمت مرکزی کمی گسترده‌تر شده است و به منظور وسیعتر کردن محدوده صداها، توئیترها در دو طرف ساندبار قرار داده شده‌اند. طراحی و فناوری دست در دست هم نهاده‌اند تا یکی از بهترین سیستم‌های صوتی بازار را شکل دهند.با مُد دینامیک i-Sound دستگاه LG HS8 خود را از سایر رقبایش متمایز کرده است. این قابلیت نوآورانه تجربه تماشای تلویزیون را با تطبیق تنظیمات صدا ارتقاء می‌دهد. i-Sound قادر است هرآنچه که بیننده تماشا می‌کند را دقیقاً تفسیر کند و به صورت خودکار صدای خروجی را با محتوا تطبیق دهد. افزون بر این، قابلیت منحصربه‌فرد i-Sound تضمین می‌کند که صدای تلویزیون، فیلم‌های سینمایی و موسیقی دقیقاً به بهترین وجه پخش شوند.

به علاوه، ساندبارهای منحنی HS8 از فناوری بی‌سیم مجموعه LG Music Flow بهره می‌برند که سازگار با Google Cast هستند. این ویژگی بسیار خوشایند به HS8 اجازه می‌دهد که بدون عیب و نقص با محبوبترین سرویس‌های ارائه‌دهنده موسیقی استریمینگ کار کند. بنابراین، شنوندگان می‌توانند با استفاده از تبلت یا گوشی هوشمندشان توسط شبکه وای‌فای خانگی به طور مستقیم موسیقی را به ساندبار بفرستند. موسیقی را انتخاب کنید، روی Google Cast کلیک کنید و محتوا بدون معطلی به ساندبار منحنی بفرستید.برای داشتن تجربه‌ای عالی از شنیدن موسیقی، با لینک شدن به بلندگوهای LG Music Flow توسط اتصال کامل بلوتوث و وای‌فای، LG HS8 می‌تواند به طور همزمان برای ارسال محتواهای صوتی درچند اتاق استفاده شود. وقتی که چند بلندگو در یک اتاق قرار داده می‌شوند، قابلیت Home Cinema به بیننده امکان تجربه غنی سینمایی را بر روی کاناپه می‌دهد. مد Multi-room می‌تواند طوری برنامه‌ریزی شود که کل خانه را به یک سیستم صوتی بزرگ تبدیل کند. کاربران می‌توانند با استفاده از یک موبایل موسیقی را در هر اتاق کنترل کنند. یعنی می‌توانند برای کل خانه یک لیست‌پخش را انتخاب کنند یا برای هر اتاق موسیقی مجزایی را در نظر بگیرند. قابلیت منحصر‌به‌فرد دیگر HS8 سازگاری با ریموت کنترل تلویزیون‌های ۸ تولیدکننده مشهور است.مین بیونگ هون، نائب رئیس بخش لوازم صوتی و تصویری ال‌جی می‌گوید: “طبیعی است از زمانی که تلویزیون‌های منحنی بسیار زیبا را به بازار معرفی کردیم، به دنبال ارائه محصولات صوتی مطابق با آن بودیم. در عصر دیجیتال، روش‌هایی که افراد به موسیقی گوش می‌دهند بسیار متفاوت هستند و LG Music Flow پاسخ ما به اشتیاق عاشقان فیلم و موسیقی برای داشتن دستگاهی است که قابلیت‌هایش همانند ظاهرش باشد.”HS8 از چهارم الی نهم سپتامبر در نمایشگاه IFA در غرفه ال‌جی در سالن ۱۸ Messe برلین به نمایش درخواهد آمد.