سه شنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۷

مدیر امور بین‌الملل بانک شهر تصریح کرد:

سرعت بالای خدمات‌دهی سیستم ارزی بانک شهر

جامع نیوز:مدیر امور بین‌الملل بانک شهر با اشاره به سرعت بالای خدمات‌دهی سیستم ارزی در این بانک، از افتتاح چند شعبه ارزی با سوئیفت مستقل در تهران و بعضی شهرستان‌ها در آینده نزدیک خبر داد.
به گزارش جامع نیوزاز بانک شهر، عصمت خاکباز با بیان این ‌که سیستم سوئیفت یک خط ارتباطی میان موسسات مالی است و بانک‌ها و سایر موسسات مالی اعضای آن را تشکیل می‌دهند، گفت: پیام‌ها در سیستم سوئیفت کاملا دسته‌بندی شده است و بانک‌ها برای انجام امور مختلف ارزی از آن استفاده می‌کنند.
این مدیر بانک شهر در ارتباط با ویژگی‌های سیستم سوئیفت افزود: امنیت، سرعت بالا و همچنین هزینه پایین از ویژگی‌های این سیستم است و امکان تقلب بسیار کم شده و هیچ پیامی در این سیستم ناپدید نمی‌شود.
خاکباز، با بیان این‌که بیشتر بانک‌های دنیا با سوئیفت کار می‌کنند، لذا برای هرگونه مراسلاتی، شبکه سوئیفت مورد نیاز است، خاطرنشان کرد: از اوایل سال۹۱، سیستم سوئیفت در بانک شهر فعال شده و هم‌اکنون علاوه بر کارهای مشتریان خود بانک، امور برخی بانک‌های دیگر که سوئیفت آنها قطع است نیز از طریق این بانک انجام می‌شود.
مدیر امور بین‌الملل بانک شهر تصریح کرد: در حال حاضر شرایط ارتباط با بانک‌های خارجی در حال ایجاد است و در صدد هستیم این ارتباط با بانک‌های بیشتری در دنیا برقرار شود.
وی همچنین با اشاره به روند فعالیت‌های ارزی بانک شهر گفت: از سه مرحله مجوز ارزی، مرحله یک و دو آن دریافت شده و هم‌اکنون امکان ارائه ۹۵درصد از خدمات ارزی به مشتریان وجود دارد و همچنین چندین شعبه ارزی با سوئیفت مستقل نیز به زودی در تهران و چند شهرستان دیگر افتتاح می‌شود.

نوشته شده توسط تحریریه در دوشنبه, ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۴:۴۰ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای سرعت بالای خدمات‌دهی سیستم ارزی بانک شهر بسته هستند
  • 271 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.